Magie

Co znamenají barvy aury? Lze poznat smrt?

aura

Už jste pokročily v hledání úhlu pohledu na lidskou auru? Už se vám podařilo naladit zrak na vnímání energetického pole? Jestli ne, tak pokračujte a zaručuji, že to přijde. Je to opravdu jen otázkou toho gryfu, který najde téměř každý...

Až se vám to podaří, začne se vám onen bílý obal pomalu zabarvovat. Ta barva má svůj význam a není vždy stejná. Tón zabarvení energetického pole – auru, měníme všichni podle toho, jak se cítíme, jak jsme na tom zdravotně a podobně.

Nemoci se v auře projevují někdy mnohdy týdny či měsíce před onemocněním.

Mám zmapované, že třeba infekce ucha se projeví takovým stínem okolo strany hlavy. Je to jako světle šedá čmouha, která se postupně rozšiřuje a tmavne. Když infekce zesílí, změní se ve skvrnu s červenými  fleky.  

Takový stín v auře je prvním znamením JAKÉHOKOLI blížícího se zdravotního problému. Právě onen načervenalý, až špinavý flek je častý při infekci a zánětu.

Když je nádech pole:

ČERVENÝ: Čím červenější, tím je dotyčný právě aktivnější, až může přecházet do naštvanosti a agrese. Před výpadem se aura jako by rozpulsuje.

ORANŽOVÝ: Tenhle člověk se asi cítí právě dobře a jistě mluví o něčem optimistickém a pozitivním.

ŽLUTÝ: Tato osoba přemýšlí a jde jí to. Cítí, že dostala nápad, a podobně. Je tvůrčí.

ZELENÝ: Může se jednat o člověka, který s úspěchem léčí své vlastní tělo nebo mysl. Právě se vlastně jako by uzdravuje. Patrně je mu dobře. Možná hovoří o něčem, co souvisí se zdravím a s lidským tělem.

MODRÝ: Modrá je barvou moudrosti. Téma, o kterém se s tímhle člověkem bavíte, nebo se vám chystá sdělit, je jeho parketa a hlavně je odhodlaný vás něčemu naučit.

FIALOVÝ: Pokud vám v tenhle okamžik takový člověk sdělí nějakou vizi, něco, co se má stát, nebo jak si myslí, že něco dopadne, vemte jed na to, že je to pravda.

RŮŽOVÝ: To je taková láskyplná barva. Tenhle tón mívají lidé v přítomnosti někoho, s kým je jim dobře po stránce milostné. Nebo na tu osobu myslí.

BÍLÝ: Tuhle barvu – je jakoby mléčná, mívají hodně často děti. Je to model bezelstnosti, pokud ji vidíte u dospělého. Od takhle „barevného“ člověka nemusíte čekat úskok. Nemá vůbec v úmyslu vás zradit.

ZLATÝ: Vidí se to málokdy. Taková aura jakoby světélkuje, člověku to připomíná drobounké flirty. Vyskytuje se u lidí mimořádně duchovně nadaných, vizionářů a léčitelů, kteří opravdu něco umí. Ještě jsem ji osobně nikdy na nikom neviděla. A chtěla bych.

 • Jednou jsem při návštěvě babičky v nemocnici pozorovala pole jedné stařičké paní.

Hodně dlouho jsem ho hledala. Bylo přerušované a pulsovalo bledě šedě s tmavými čárkami. Na některých místech se úplně ztrácelo a jinde zase jako by vyčuhovalo v takovém jakoby krápníku.

Přišlo mi, že se rozplývá vlastně všude, že ten obrys je neznatelný, jako by to byl místy vzdych. Zemřela.

Už jsem to nikdy u nikoho neviděla. Usoudila jsem tedy, že na auře je blízkost odchodu vědomí člověka takhle poznat.

Naopak třeba týdenní miminko září namodrale a děti kolem roku jsou tak zářivé, že člověka mrazí. To pole se za nimi táhne jako nějaké žužu. Je velké a bělostříbrné, hodně husté.

Nejlíp uděláte, když v tréninku hned po ukazováčcích začnete očumovat děti.

Na nich se to nejlépe učí, právě pro tu sílu a viditelnost pole.

Přeji hodně štěstí.

   
27.05.2010 - Záhady současnosti - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Ferdas [*]

  Sml80 k čemu by mi to bylo...většina těch věci se dá poznat i bez aury Sml24

  superkarma: 0 27.05.2010, 15:39:46
 2. avatar
  [3] Alenka0010 [*]

  Obávám se, že tohle se mi nikdy nepodaří...fakt nikdy nic nevidím Sml80.

  superkarma: 0 27.05.2010, 08:50:15
 3. avatar
  [2] maje [*]

  peetrax — #1  tak bacha, aby to někdy místo aury neodneslo např. oko. já sice aury nevidím, ale jako většina žen poznám, (např. na návštěvě) jestli je někdo naštvaný, jestli se nějaký pár pohádal, jestli je někdo smutný, přestože se tváří, že je v pohodě,...

  superkarma: 0 27.05.2010, 07:43:22
 4. avatar
  [1] peetrax [*]

  Kamarádky mamka viděla prý jednou kolem hlavy své příbuzné "zlatý prach" - ta příbuzná byla mladá holka, měla rakovinu a tehdy se viděly naposled, zanedlouho zemřela. 

  Ale stejně, k čemu mi bude, že uvidím kolem něčí hlavy předzvěst nemoci nebo smrti? Akorát bych z toho byla vyvedená z míry a vynervovaná. A kdybych někomu řekla, že má "nemocnou" auru kolem sebe, ať vyhledá lékaře, protože se u něj brzy projeví zdravotní problémy, no nevím, jestli bych pochodila. 

  Jinak tipuju, že se svým sklonem k poučování ostatních Sml32 budu mít auru modrou.

  1. na komentář reaguje maje — #2
  superkarma: 0 27.05.2010, 00:41:20

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme