.

Co zábavného se mé sestře přihodilo

Cestování

Co zábavného se mé sestře přihodilo

Milé Ženy-in,

reaguji na téma „Co zábavného nebo smutného se Vám a Vašim známým přihodilo?". Samozřejmě to bude příhoda veselá, která se týká mé sestry. :-)

Nedávno jela autobusem do Hypernovy za kamarádem, který tam pracuje. Od baráku to je 6 zastávek, přičemž u té páté je stanoviště ČSAD a taky garáže pro autobusy, kde když řidičům končí směna, zaparkujou. Když sestra nastoupila, sedla si přímo za řidiče. Určitě všichni víte, že mezi řidičem a sedadlem za ním je taková ta clona, přes kterou nejde vidět. Tak a vyrazilo se na cestu. :-)

Cestou vystupovali a nastupovali lidé a pak už sestra cestovala v autobuse sama. Na té inkriminované páté zastávce nikdo nebyl (šestá je konečná) a řidič v autobuse už nikoho neviděl, tak si to zamířil do garáže. :-) V tom se sestra vzpamatovala a pochopila, kam jede. :-) Prý v tu chvíli nevěděla, jak mu to má říct, že je tam ještě ona, a taky v jakou správnou chvíli. No, ale čím víc se blížili ke garáži, tak sebrala odvahu, vystrčila hlavu zpoza té clony a řekla mu: „Prosím Vás, mohl byste mi zastavit, já bych vystoupila." Řidič měl prý oči jako tenisáky a jak strašně se lekl, to ani nejde popsat. :-)) Nakonec se tomu oba zasmáli, řidič otočil autobus a dovezl ji na tu poslední konečnou zastávku.

Doufám, že Vás to alespoň trošičku pobavilo. :-)

ÁjaM

   
15.08.2007 - Zahraničí - autor: Ivana Kuglerová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Janulina [*]

  :-D

  superkarma: 0 16.08.2007, 09:35:51
 2. avatar
  [5] vininka [*]

  Tak tohle se mi nikdy nestalo....ale už jsem v autobusech nechala asi 10 deštníků...

  superkarma: 0 15.08.2007, 20:15:49
 3. avatar
  [4] ÁjaM [*]

  Verana a Heather: Tak vidím, že jste na tom podobně

  superkarma: 0 15.08.2007, 16:48:43
 4. [3] qvak [*]

  Chudinka, ta musela mít pocit

  superkarma: 0 15.08.2007, 16:07:10
 5. avatar
  [2] Heather [*]

  To mi povídejte, mně se to taky jednou stalo. Když jsem ještě pracovala jako dispečerka a musela jsem do práce v noci, jezdila jsem nočními rozjezdy. Vystupovala jsem na konečné a protože řidič všechny cestující vyhodil už na předešlé zastávce a já seděla ve stínu a ještě ke všemu maskovaná černým kabátem, neviděl mě. Na konečnou nejel, sjel na vedlejší silnici a zastavil ve tmě pod mostem. Tma jak v ranci, kolem jen stromy a pusto a já sama v autobusu. Jediné, co mě utěšovalo, bylo, že on o mě neví. Vstala jsem, přišla jsem k němu a vybalila na něj "Na konečnou nejedem?" Šíleně se lekl, podle toho, jak se tvářil, si snad cvrknul do textilu. Měl z toho srandu a na konečnou mě zavezl. Od té doby jsem si ale raději sedala na viditelná místa

  superkarma: 0 15.08.2007, 15:54:28
 6. avatar
  [1] Verana [*]

  tak takovy mrtvy bod jsem taky zazila, jenze ridic si to nenamiril do garaze, bylo to na trati, ale jak si myslel, ze je sam, tak si zacal povolovat urcite svaly a do toho si jeste paradne krknul, ani nevim, kdo z nas byl cervenejsi, z autobusu jsem doslova vypadla a na nej se ani nepodivala, to bylo podruhe, poprve si zacal zpivat na cely autobus, to bylo prijemnejsi, protoze zpival moc hezky, ale za ridice uz si zasadne nesedam

  superkarma: 0 15.08.2007, 15:42:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme