Úterní téma dne věnujeme filmu a televizi. Ne vždy jsou totiž zobrazované snímky tím pravým ořechovým. Jsou věci, které v televizi, ale i v kinech vidět nechceme a každý máme tu hranici trochu jinde. Zajímá mě, kde je ta vaše, milé čtenářky!

Rádá se díváte na televizi? Chodíte do kina? Potm jste již jistě narazila na scénu, která vám vzala (v tom špatném slova smyslu) dech. A právě o takových scénách bude celé zítřejší téma dne...

Téma dne 13. dubna 2011: Co vám vadí ve filmu?

  • Vzpomínáte si na nějakou nechutnou filmovou či televizní scénu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku: „Ano!“ napište mi o tom do redakční e-mailové schránky (viz níže). Váš text a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pište o důvodech, proč se vám tato scéna nelíbí a jak jste reagovala, když jste ji viděla poprvé. Najdete-li scénu na serveru YOUtube, zašlete mi také odkaz na toto video, které k vašemu příspěvku umístím. A co můžete tentokrát za svůj příspěvek získat? Pro jednu přispěvatelku tu mám připravený dárek: knížku Cesty za hity (vydala Mladá fronta), film Loď smrti (vydala firma Europ eproduction) a doplněk stravy Allegra s I-tryptofanem.

cestyallegralod

Reklama