Bulvár

Co vám vykouzlí na tváři úsměv? To je naše téma dnešního dne

Úsměv miluje každý z nás. Můžete mít jakkoliv chmurnou náladu nebo se nudit. Ale když se stane něco, co vám vykouzlí na tváři úsměv, zlepší se vám nálada a chmury jsou ty tam.

O tom chceme dneska s vámi diskutovat a těšíme se na vaše příběhy, postřehy, názory a zkušenosti. Napište nám, co vám vykouzlí na tváři úsměv, a my vás odměníme úsměvem a dárkem od Milka Bubbly. Máme přichystaný dárek pro dvě z vás, které nám v redakci vykouzlí úsměv na tváři, a my vás odměníme.

úsměv

Co vám vykouzlí na tváři úsměv?

Je to nečekaný dárek, který vás potěší? Milé překvapení? Pohlazení od vašeho partnera? Vtipná situace, kterou nečekáte? Úsměv vašeho dítěte? Pochvala od šéfa? Obdivný pohled kamarádky? Pohled na rozkvetlou louku?

Vůně jarního deště? Probuzení do krásného dne? Snídaně na stole? Film, ktery dobře skončí? Podnětů k úsměvu je mnoho. Napište nám, co je vám blízké, co vás rozesmívá nebo co vás v posledníí době nejvíce rozesmálo a proč…

Těšíme se na vaše úsměvné emaily s příběhy, které budeme na www.zena-in.cz dnes publikovat – jistě se při čtení budou usmívat i ostatní čtenářky, takže všichni budeme mít dnes den úsměvů. To je přece krásné téma dne, že?

Na vaše příspěvky v podobě názorů, příběhů a rad se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Jaké dárky máme pro vás připraveny?

téma

Značka Milka Bubbly, která nám věnovala dárky je partnerem redakčního tématu dne. 2 čtenářky, které se do tématu dne zapojí a redakce je vyhodnotí, získají tento balíček: Obsah balíčku: čeká na vás čokobublinková Milka Bubbly 100gramová hned ve dvou variantách – 2x mléčná a 2x mléčná s bílou čokoládou.  Také dvě velké tabulky Milka Bubbly Caramel 250g , což je bublinková čokoláda ve spojení s lahodným karamelem. Už se usmíváte a sbíhají se vám sliny?

Nová Milka Bubbly, to jsou veselé bublinky uvnitř, ale i navenek lahodné čokolády z alpského mléka, která se vám díky nadýchaným bublinkám bude jemně rozplývat na jazyku. Originální čokoláda přináší úsměv v každé čokobublince!

Hodně štěstí a úsměvů s Milkou Bubbly!!

   
19.02.2014 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [7] y [*]

  Nejvíce úsměvů si zaslouží naše dětičky. A jejch úsměvy jsou tou nejlepší odměnou pro nás rodiče,protože se můžeme takto ujistit,že jim nic neschází.

  Nedávno jsem četla reportž o lidech,kteří se z jakéhokoli důvodu odstěhovali z Český republiky.Budete se divit,ale hlavní důvod byl(mimo jiné),že se tady u nás lidé málo usmívají a proto se cítí šťastněji někde jinde.

  superkarma: 0 19.02.2014, 22:05:15
 2. avatar
  [6] átéčko [*]

  Můj úsměv vyvolal v sobotu úsměv mého syna, který se probral po dvou dnech bezvědomí. Ten úsměv už mi nic nevezme, budu se usmívat jako nenormální. Protože jsem šťastná!

  superkarma: 0 19.02.2014, 17:45:25
 3. [5] jenny70 [*]

  Mě úsměv na tváři vykouzlí moje nejmladší dcerka,když se narodila nejdříve se usmívala ve spánku,tak sladce jako andílek a já se cítila nejštastnější maminkou na světě při pohledu na ní,později už začala úsměv opětovat a nyní kdykoliv se na ní podívám,ona se dokáže na mě tak krásně usmát,že i kdybych měla jakkoliv špatnou náladu,její úsměv zažene všechny mé starosti a já cítím jen obrovský pocit lásky a štěstí,díky ní mám téměř stále úsměv na tvářiSml16

  superkarma: 0 19.02.2014, 15:58:46
 4. [4] JituleP30 [*]

  Úsměv na tváři mi vždycky vyloudí moje dětičky, hlavně když spinkají vypadají jako andílci Sml16 dokázala bych se na ně dívat a usmívat pořád Sml16 PS: netvrdím, že někdy nezlobí jak 100 čertů Sml30

  superkarma: 0 19.02.2014, 15:13:12
 5. [3] evik [*]

  Tak jsem dopoledne pustila TV a s hrůzou jsem zjistila že nám nejde ČTdéčko (dvouletá dcera to brala s klidem...) a tušení, že je všechno špatně se potvrdilo, protože nešly ani ostatní programy. V zoufalství jsem přepínala už i na "bratry Slováky" a to bylo to, co mě vykouzlilo úsměv na tváři- na DAJTO pořad CRAZY TV. Vřele doporučuji - srandy pytel... Když jsem se doválela smíchy, je tady zas realita - pořád nic jiného nejde. Ale beru to už sportovně- na CRAZY TV se budu vracet.

  superkarma: 0 19.02.2014, 12:55:30
 6. [2] Nakinka [*]

  Jsem těhotná a jak se říká: "mám to za pár", každý týden mi vykouzlí na tváři úsměv poslech srdíčka našeho miminka .. :-) ..

  superkarma: 0 19.02.2014, 10:39:08
 7. avatar
  [1] enka1 [*]

  Cokoliv, co nevyvolá smutek smutekSml24

  superkarma: 1 19.02.2014, 08:51:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme