Rodina

Co vám přináší říjnová Betynka?

 

V říjnové Betynce se s vámi cvičitelka Hanka  Kynychová podělí o své zážitky při čekání dvojčátek, zacvičíte si s ní, abyste těhotenství prožily fit a v pohodě. Dozvíte se, co všechno může ovlivnit nedostatek jódu a jak je nejen pro těhotné důležitý. Co si počít, když máte doma nespavé miminko? Posilovat imunitu a chránit se před podzimními plískanicemi můžeme v sauně - i s batolaty!

Herečka Lucie Benešová se předvedla v roli modelky i se svými dětmi. Mapovali jsme pro vás, jak se vaří ve školkách, radili jsme se s dětským psychologem, zda se s dětmi učit a dělat s nimi úkoly, nebo je nechat samostatné. Víte, že existuje elektronická žákovská? V reportáži jsme navštívili genetické laboratoře. S námi si můžete ověřit, jaký typ dítěte doma máte.

V rubrice Jak se žije známým a neznámým maminkám jsme tentokrát zpovídali cizinky, které s rodinou zakotvily v Česku. V rozhovoru se dočtete, jak rodinu a profesi dokáže skloubit zpěvačka Tonya Graves. Párům, kteří marně čekají na vlastní dítě, poradíme, jak postupovat při osvojování dítěte. Stálé rubriky, spousta námětů na výlety, akce pro volné odpoledne, zábava i poučení. To je říjnová Betynka!

Navíc si můžete zasoutěžit třeba o víkendový pobyt v Kašperských Horách pro celou rodinu!

 

Čekáte miminko po umělém oplodnění? Přihlaste se na betynka@burda.cz a strávíte odpoledne plné cvičení a povídání s Hankou Kynychovou!

Více si přečtete v Betynce č. 10!

 

Zajímavé informace také najdete na www.betynkai.cz  

   
27.09.2007 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] ŽELVA007 [*]

  Jak říkáte,člověk má dát na svůj vlastní rozum,časopisy mně přišli vždy jen,jako doplněk,aby člověk byl v obraze,ale jinak,když se kouknu do jiných časopisů pro maminky a miminka,tak je to vše na jedno brdo.

  superkarma: 0 28.11.2007, 09:48:28
 2. avatar
  [6] Janinas [*]

  Časopisy jsou dobré, ale stejně si každá ženská musí poradit sama. Je důležité se řídit svým zdravým rozumem. To se mi vždycky vyplatilo.

  superkarma: 0 28.09.2007, 19:50:35
 3. avatar
  [5] phoebe24 [*]

  Majkii: ono celý těhotenství a mateřská je stále o tomtéž furt dokola a do zblbnutí. Brrrr. Ještě, že už to mám za sebou. Při prvním těhu jsem Betynku taky žrala, ale naštěstí jsem rychle dospěla k závěru, že nejdůležitější na celém mateřství je nezblbnout z rad tchýní a "odborných" časopisů a řídit se svými potřebami a instinkty.

  superkarma: 0 27.09.2007, 23:21:45
 4. [3] qvak [*]

  Majkii: Ale témata ohledně miminek a mateřství jsou furt stejný

  superkarma: 0 27.09.2007, 11:07:09
 5. avatar
  [2] SENSITIVESKIN [*]

  to je pro matky na mateřský

  superkarma: 0 27.09.2007, 10:03:46
 6. [1] Majkii [*]

  Betynku som citala skoro celu dobu ked som lezala 6 tyzdnov v nemocnici ako tehotna. Pride mi ze kazde vydanie je o tom istom,ale vtedy som to zrala

  superkarma: 0 27.09.2007, 09:41:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme