Nedávno jsem tak uvažoval nad robotickým vysavačem - zajímavý výštěk moderní doby, ale stále nejsem rozhodnutý, jestli si ho pořídit, či nikoli. Jestli máte nějaké zkušenosti, sem s nimi!

robotic hoover

V dnešní době člověku v domácnosti pomáhá mnoho přístrojů. Jedním ze zajímavých moderních služebníků je robotický vysavač. Už delší dobu po něm pokukuji a váhám nad jeho koupí, zatím mě zrazují tyto důvody...

  • Rohy

Vysavač je kruhový a místo největšího podlahového nepořádku každé domácnosti je pod postelemi a v rozích. Jak rohy kruhový vysavač vyčistí?

  • Mazlíčci

Přiznám se, že se bojím reakce domácích mazlíčků na robotický vysavač. Už vidím, jak pes utíká před vrčící a bzučící věcí pod stůl, nebo ji naopak aportuje, kočka prská ze skříně...

  • Časování

Vysavač se dá údajně časovat a pracuje ve chvílích, kdy doma nejste, nebo vás neruší. Jenže co když se mu časování rozbije a mě trefí šlak, až půjdu v noci na toaletu a zpoza rohu na mě zahvízdá a zabliká placatý lux.

  • Náročnost

Jak jsem pochopil, robotické vysavače nejen vysávají, ale také čistí a dezinfikují, osvěžují vzduch, likvidují roztoče. Tohle všechno jistě potřebuje doplňování všemožných tekutin a sáčků - na kolik může přijít měsíční údržba tohoto luxu?

A tak se ptám... Máte nějaké zkušenosti s robotickým vysavačem? A který je nejlepší v porovnání cena/výkon/provozní náklady?

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Toužíte po nějakém spotřebiči, kusu nábytku či třeba kuchyňském vybavení? Šetříte na něj, ale vlastně si ani nejste jistá, že o něj stojíte? Svěřte se ostatním čtenářkám magazínu a nechte si poradit od lidí, kteří tento kousek již mají!

Své přání a důvody proč po tomto kousku toužíte, napište jako příspěvek k tématu dne 17. 10. 2011. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na získání dárku (viz níže). Příspěvky posílejte nejpozději 17. 10. 2011 do 15.00 hodin. Čekám je v redakční e-mailové schránce. A jaký že dárek můžete za svůj příspěvek vyhrát? Luxusní termokonvici Tchibo.

A pokud po ničem netoužíte, přijďte alespoň ostatním čtenářkám poradit a předat jim své zkušenosti!

tchibo

konvice

Reklama