Nočně nažhavený Radime a všechny ženy-in!

Přiznám se, že zakoupené pomůcky bych doma hledala a počítala jen těžko. Dosud jsem nesebrala odvahu, abych se vydala do nějakého sexshopu a při nákupu přes internet je problém jiný. Bydlím stále s mamkou a navíc máme stejné jméno. Obávám se, že kdyby mi opět rozbalila balík a našla tam nějaký vibrátor, tak bych se chtě nechtě musela odstěhovat a byla bych bez trvalého bydliště.

Takže s trochou "smradu" ze sebechvály prohlašuji, že šikovná česká hlava si vždy poradí. A nemusíte se omezovat jen na zeleninu či ovoce, které je v literatuře tak často citováno (čímž přiznávám, že podobné pomůcky jsem nikdy do svého pokoje nezvala). Omezila jsem se na to, co každá moderní žena používá a zároveň to nespadá do erotických pomůcek.

Dobře, možná je to pro Vás těžká hádanka, takže - používají to i moderní muži a jako erotická pomůcka se to dá využít taky.

Takže hádejte, lámejte si hlavičky a já pokusím vymyslet, čím odměním první správnou odpoveď :-)

Žhavou a rozvibrovanou noc přeje bokul :-)


Tak já tedy sám nevím. Jsem docela zvědavý. Kdybych věděl, co bude ta odměna, třeba bych se i víc snažil… Takhle bude na adrese redakce@zena-in.cz se zaujetím sledova cvrkot.:-) Pište mi!:-)

Reklama