Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pohody, tak mě až překvapilo, s kolika negativními reakcemi na Vánoce jsem se v redakci našeho magazínu setkal...

Vyrazil jsem na redakční anketu (měl jsem to blízko). Jaké odpovědi jsem dostal na otázku: Co tě štve na Vánocích? To si můžete přečíst níže. Čtyři z šesti oslovených našli na Vánocích nějaké negativum. A tři kolegyně dokonce nemají tyto svátky vůbec rády...

Dana Svobodová, redaktorka
Štve mě, že pořád nedokážu splnit to předsevzetí, že budu mít dárky nakoupené už na konci září.

Saša Stušková, redaktorka
Nic. Mám je ráda se vším všudy. I ten shon a stres k nim patří.

Lukáš Čejka, počítačový mág
Pokud bude dost piva a jídla, tak nic...

Klára Wimmerová, zástupkyně šéfredaktora
Letos budu poprvé sama s (novo)manželem, moc se na to těším, ale zároveň mě mrzí (a štve), že budou u stolu chybět moji rodiče. Bohužel bydlí moc daleko. Ráda bych to do budoucna zorganizovala tak, aby se nás u štědrovečerního stolu sešlo co nejvíc z příbuzenstva, jak z mojí, tak z manželovy strany.

Zuzka Sommerová, obchodnice
Všechno. Od té doby, co vyrostly děti, Vánoce nemám ráda.

Katka Vozková, grafička
Že se z Vánoc stalo to, co se z nich stalo. Víc, myslím, nemusím vysvětlovat...

Věra Forejtová, obchodnice
Štve? To, že si je to neumím zorganizovat a naplánovat tak, aby to byly chvíle pohody a klidu. Je to každoroční maraton, před svátky i během nich. Ale ty dětské rozzářené oči stojí za všechno! Organizace čehokoli asi není moje silná stránka, jinak bych nepadala čtyřiadvacátého na ústa. :-)

Téma dne 21. 12. 2011: Negativa Vánoc

  • Co vás štve na Vánocích?

Prostá otázka, na kterou by se dalo jistě odpovědět jen jednou prostou větou. Ale chcete-li mít šanci k získání jednoho odporně zeleného dárku od AVONU (schválně vám neprozradím, co to je), tak mi napište příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec. Pošlete ho na redakční e-mail uvedený níže a pamatujte, že pokud toužíte po jeho uveřejnění, měl by přistát v redakční e-mailové schránce nejpozději 21. 12. 2011 v 15.00 hodin odpoledne.

Dnes máte také poslední možnost sbírat body do naší Šťastné vánoční soutěže o ceny v hodnotě 30.000 korun. Proto jsem se rozhodl, že k odporně zelenému dárku od AVONU rozdám ještě 2.540 prémiových bodů mezi dnešní přispěvatelky. Kolika přispěvatelkám je rozdám, to se rozhodnu v průběhu dne, podle kvality a zajímavosti příspěvků.

  • Šťastná vánoční soutěž: MVS 2011

avon

Reklama