Styl

Co stojí za krásným vzhledem ženských vlasů?

Head and Shoulders samponŠampon pro ženy Head & Shoulders Anti Hair Fall proti vypadávání vlasů způsobenému jejich lámavostí je skvělým příkladem výrobku, který byl navržen pro ženy, které mají sklon k tvorbě lupů a jejichž vlasy jsou zatěžovány svojí délkou a permanentním vystavením vnějším faktorům. Většina žen dosahuje požadovaného vzhledu pomocí spousty stylingových prostředků, často za použití žehličky na vlasy, což může vést k roztřepení a poškození vlasů i pokožky hlavy. Jen velmi málo žen má dostatek času na to, aby se věnovaly vlasům a pokožce hlavy s náležitou pravidelností. Vlasy, o které není dostatečně pečováno, mají charakteristicky poškozený povrch a ztrácejí lesk i pružnost. Tím se stávají velmi náchylné k lámavosti, zvláště v případě vlasů s lupy, což může být jednou z příčin jejich padání.

Řešením problému s vypadáváním a lámáním delších vlasů je ochrana povrchu vlasového vlákna. To je důvod, proč šampon pro ženy Head & Shoulders proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí obsahuje speciálně vyvinuté složení, které poskytuje péči a ochranu jak pro vlasy samotné, tak i pro pokožku hlavy - unikátní složení obsahuje vysoký podíl pečujících a vyživujících složek. Tato aktivní směs pomáhá zajistit, aby byly pečující složky nasměrovány přímo do míst s roztřepenými vlasy, která to nejvíce potřebují, zatímco jeho unikátní čisticí složení zajišťuje, že je o vlasy dobře postaráno během celého procesu mytí. Výsledkem je, že šampon pro ženy proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí omezuje padání vlasů v důsledku lámavosti až o 95 %, navíc při pravidelném používání zbavuje téměř 100 % vlasů a pokožky hlavy viditelných lupů.

Head and Sh

Ano, toto je opravdu základ všech věčných příběhů: muži a ženy jsou si v zásadě velmi podobní, alespoň pokud se na to díváte z pohledu fungování našich organismů. Avšak malé odchylky v našem molekulárním vybavení existují a co více - rozdíly v chování, stylu a trendech činí muže a ženy tak rozdílnými.

Head and Sh2

Nová limitovaná edice šamponu Head & Shoulders proti vypadávání vlasů způsobenému lámavostí pro muže a pro ženy je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 74,90 Kč (200 ml) a 119 Kč (400 ml). Prodejní ceny se mohou lišit.

*v porovnání se šamponem Pantene bez balzámu

Tip Bena Skervina, globálního vlasového stylisty

Upravte své vlasy podle vlastních představ

Vlasy jsou skutečně nejlepším doplňkem ženy a skvělým zvýrazněním, pokud si žena zvolí správný účes, aby vyhovoval její tváři. Vyzkoušejte různé styly, které by ladily ke tvaru vašeho obličeje - hluboká pěšinka dodává retro pocit a hodí se k „hranaté" tváři, moderní ofina až k očím naopak sluší těm, kdo mají vysoké čelo. A pamatujte, že je možný i volný účes, takže nebuďte příliš posedlí každodenním používáním tepelných přístrojů pro úpravu účesu, protože mohou vlasy poškodit a dokonce způsobit jejich vypadávání v důsledku lámavosti.

   
30.12.2010 - Vlasy - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [7] wich [*]

  Fructia — #4 A ještě bych dodala výživu Sml22

  superkarma: 0 31.12.2010, 13:29:42
 2. avatar
  [6] 38riki [*]

  já na něj nedám dopustit. Nepoužíváme celá rodina nic jiného..

  superkarma: 0 30.12.2010, 23:08:12
 3. avatar
  [5] oalison [*]

  Osobně mám Head and Shoulders vyzkoušený a nic moc. Co mi opravdu pomohlo je šampon Henna regenerační, stojí asi 65 kaček a vlasy mám čím dál lepší. Jo a navíc teď má Loreál suprovou barvu na vlasy Inoa, vůbec mě nepálila, neštípala, nesmrděla a vlasy po ní jsou supr a připadaj mi silnějšíSml59

  superkarma: 0 30.12.2010, 20:03:49
 4. avatar
  [4] fructia [*]

  Getika je určitě to nejlepší jak docílit bez námahy krásných vlasů, ale věřím, že i pro toho, kdo tyto předpoklady takové nemá, se dá docílit krásných a upravených vlasů za použití kvalitní vlasové kosmetiky a péče Sml16

  1. na komentář reaguje wich — #7
  superkarma: 0 30.12.2010, 13:04:19
 5. avatar
  [3] wich [*]

  átéčko — #2 Jojo, už jsem o tom četla na omlazení  Sml33 Nicméně já nepoužívám klasické barvy, ale melíruju, čili odstín vždy stejný. Ale kočkám, co barví bude tahle rada určitě k dobru při případné nehodě.

  superkarma: 0 30.12.2010, 12:08:22
 6. avatar
  [2] átéčko [*]

  wich — #1 Ale věděla jsi, že když ti kadeřnice obarví vlay na tmavší odstín, než jsi chtěla, pomůže ti právě šampon proti lupům? naneseš, necháš chvíli působit a smyješ...

  1. na komentář reaguje wich — #3
  superkarma: 0 30.12.2010, 10:27:15
 7. avatar
  [1] wich [*]

  Za krásným vzhledem mých vlasů nestojí šampón proti lupům, ale genetika Sml26

  1. na komentář reaguje átéčko — #2
  superkarma: 0 30.12.2010, 09:40:52

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme