Magie

Co Štír schvátí, to už nenavrátí


Na dně štíří duše leží ty nejkrásnější lidské vlastnosti vedle těch největších neřestí. Prakticky je schopen čehokoli. Magická přitažlivost těchto lidí je pověstná. Aniž by si to nějak zvlášť přál, Štír vytváří závislost.

Ten z vás, kdo například kdy opouštěl Štíra, ví, jak je to složité. Štír ovšem umí závislosti i snadno propadnout. Je to proto, že jaksi podvědomě touží poznat všechno. Ochutnat, co nabízí život, nechat to proplout vlastní bytostí i pocity, a to v dobrém i ve zlém.

Je-li Štíru ublíženo, nikdy nezapomíná. Dokáže si počkat i roky. Jeho pomsta pak bývá stejně bezcitná jako krutá. Tak jako jeho zvířecí kolega není štír vůči vlastnímu jedu imunní. Dokáže tedy, je-li vyprovokován, v krajním případě ohrozit si sebe. Padni komu padni. Srovnatelně tak jsou ale tito lidé schopni snad nejhlubšího citu ze všech znamení. Tak jak dokáží nenávidět, tak umí i milovat.

Štír se nevzdává – pouze vyčkává. Máte-li doma Štíra, máte studijní materiál na celý život. Nelžete Štírům. Odhalí vás dřív, než promluvíte. Jejich život bývá plný zvratů a všechno Štíří se točí kolem sexu.

Žena Štír – Který muž kdy alespoň na chvíli nepropadl tajemným pohledům, zvláštnímu magnetismu a živočišné přitažlivosti ženy ve Štíru? Jestliže se dokázal vymanit z jejích neviditelných vláken, kterými je schopna spoutat, jistě nikdy nezapomněl. Štírky jsou stejně nesnesitelné jako úchvatné. (Dámy ve Štíru prominou).  Život se ženou ve Štíru může být jakýkoli, jen ne monotónní. Nikdy nevíte, co právě vystřihne. Její tvář je kamennou tváří hráče pokeru. Když si vás prohlíží, jako byste absolvovali vyšetření na centrálním tomografu. Bytost Štírek je krásné Death Valley (údolí smrti).

Muž Štír – Vyznačuje se hloubkou citu a vnímání. Snad nikdo není schopen vás mít tak dokonale přečtenou. Zachytnou sebejemnější změnu vašeho chování. I kdybyste se stokrát snažily na sobě nenechat nic znát, máte smůlu. Bude se tvářit dost možná jakoby nic, ale vpálí vám to v tu nejnepříjemnější chvíli. V načasování je mistr. Zato pokud on bude chtít, abyste něco nepoznala, pokud sama nejste ve Štíru, bude vámi manipulovat, dokud bude chtít. Často ženy roky nevědí, s kým vlastně žily. Jestliže si vás muž Štír vyhlídne, nemáte pomalu šanci. Dokáže být tak neuvěřitelně přitažlivý, že byste musela být ze žuly. Dotek Štíra působí velice silné emoce. Z jeho upřeného pohledu se můžete červenat.

Sex se Štírem – Osmý dům je dům Pluta. Pluto je vládcem Štírů. Je to Bůh podsvětí. Přesto miloval. Až do sebezničení. Bohužel nemohu na tohle téma říct všechno, protože nekonečno se popsat nedá. Budete na milování ale určitě dlouho vzpomínat. Není hranice, za kterou by Štír nešel. Nic lidského mu není cizí. Mnoho Štírů bývá bisexuálních. Naprosto přesně ví, kde a jak se dotýkat, co má udělat, co říct. Rád si hraje. Se sebou, s vámi, s tělem i duší. Dělá mu to dobře. Při sexu se chce na vás dívat. Málo Štírů při TOM zavírá oči. Pokud u toho mluví, máte dvě možnosti, buď odejít – což půjde těžko, nebo mu propadnout. Uděláte, co bude chtít, a často ještě rádi. Ráno se možná budete stydět a mít pocit, že tohle byste s nikým jiným nedělali. Až se otřepete, patrně budete chtít znovu.

Jak si sednou – Předně, alespoň ze začátku, si Štír sedne s tím, na koho si políčil. Ať chce, nebo ne..:)
Štír a Kozoroh. Pokud není Kozoroh právě velký puritán, určitě by to šlo. Někdy je to ale  Kozoroh, kdo Štíru přestane rozumět.
Vodnáře Štír určitě upoutá, zvláště, pokud Vodnář je žena. Zajímá ji a aktivuje. Málokdy tyhle vztahy ale vydrží. Vodnář nechce být svazován a Štír je velmi majetnický.

Ryba se Štírem je časté spojení. Oba si umí připravit potřebnou dávku tajemna a také si často rozumí v sexu. Jediným problémem bývá rybí samaritánství a potřeba být tu pro všechny. Štír se oddává, Ryba se rozdává.
Beran se Štírem zpravidla nevydrží, ale nerad ho opouští. Pro aktivního přímého Berana bude štíří energie příliš těžká. Býk Štíra málokdy zajímá. Je pro něho nadmíru praktický a Štír potřebuje atmosféru, změnu a hloubku prožitku. Dost často takový vztah vyprchá. Není co hledat, všechno bylo řečeno. Z toho, co je, nelze stavět.

Blíženec by se ze Štíra brzy zbláznil, pokud je neváže asc. Všudybylství Blížence připadá Štírovi jako povrchní přístup. Štír nerad mluví, raději koná. Blíženec debatovat potřebuje. Bude ho nutit k diskuzi. Nakonec propadne samomluvě.
Rak rozhodně Štíra zaujme. Přijde mu zajímavý a jemnocitný. Je to ale někdy právě račí jemnost a křehká duše, co ve svazku trpí. Prakticky si s ním Štír bude posouvat, kam potřebuje. Když mu u toho neublíží, půjde to.

Lev a Štír je kapitola sama pro sebe. Rozhodně se upoutají, vztah bude plný akce a do ložnice vstup zakázán. Lev je ovšem nasměrovaný na hrdost a čest. Velmi často dostává od Štíra rány pod pás. Lev bojuje čistě a zpříma, Štír bojuje, aby vyhrál. Buď se zabijí, nebo se od sebe neodervou.
Tabu, jichž je Panna plná, není pro Štíra nic zajímavého, ale i takové vztahy znám. Panna může Štírům připadat frigidní a Štír Panně bez skrupulí. Je to o asc. a postavení planet.

Váha a Štír spolu mohou být za předpokladu, že Štír respektuje hranice, za které Váha nepůjde. Je lépe, pokud je v tomto vztahu Štírem žena. Bude jí dělat dobře něha, s jakou umí Váha pracovat.
Na Štíra se Štírem bychom potřebovali samostatnou stránku. Nepleťte se mezi ně. Prostě buď to ustojí, nebo ne. Plakal by každopádně ten, kdo mezi ty dva vstoupil. Je to síla, která vytvoří buď nerozlučný pár, nebo se zničí sama. Každopádně jejich lože bude asi hodně zajímavý, akční a do jedenadvaceti nepřístupný biják.

Se Střelcem bude mít Štír vždycky práci. Střelec totiž instinktivně vycítí slabou stránku člověka, a s tím by Štír mohl mít problém. Nemá rád, když je čitelný. Navíc Střelcova potřeba spravedlnosti je pro Štíra, který se řídí heslem „Účel světí prostředky“, také trochu mimo. Tady je to hodně o asc. Ze sexu odejde Střelec s pocitem, že tohle teda ještě nezažil!

Dítě Štír – Pokaždé, když se zadíváte do tajemných a velmi často tmavých očí svého malého Štíra, díváte se do tváře bytosti, která vstřebává, ukládá a prožívá každou maličkost. Není nic, co by zapomněl, nic, co byste jednou nedostali zpět. Jestliže máte problém, bude to první on, kdo to vycítí. Láska Štíra jako dítěte je zavazující. Málokdy se vám povede něco mu odmítnout. A on vám nic nedaruje. Má sloní paměť. To, co vyšlete směrem k němu, vyšle on k vám. Bez příkras. Je to malé zrcadlo. Pamatujte ale, že pokud získáte náklonnost svého malého škorpióna, bude vždycky stát za vámi. Nenechá vás padnout a jeho obětavost, pokud budete potřebovat, půjde skoro za hranice jeho možností. Jeho náklonnost je trvalá a silná. Jeho pocit povinnosti nulový.
Všechno, co dělá, je jen otázka jeho citů. Buď ho žene nenávist, nebo hluboká láska.


Slavní Štíři:
Mikoláš Aleš, George Bizet, K. H. Borovský, Annie Girardot, princ Charles, K. J. Erben, Martin Luther, K. H. Mácha, Niccolo Paganini, Pablo Picaso, Julia Roberts, Theodor Roosevelt, Marie Curie-Sklodowská, Voltaire, Demi Moore, Bill Gates

   
27.10.2008 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [36] vareni [*]

  Jsem dnešní štír,celkem mi vše souhlasí. a musím se přiznat, že i s tou odplatou . Za těch několik desítek let mi doopravdy jen 2 lidé neskutečně a podle ublížili a já nezapomněla. Asi osud chtěl, že mi je přihrál znovu po letech do cesty a já jsem dala najevo, že jsem nezapomněla. Nebyly to žádné malichernosti, přišla jsem tenkrát díky jim o hodně,ale vychutnala jsem si po letech jejich ohromné překvapení, když zjistili, že jsem nezapomněla a že nedovolím, aby se pokoušeli o týž podraz na kamarádce.Fakt to bylo příjemné, jak zírali a raději z podniku vycouvali, protože měli dvě možnosti - odejít okamžitě nebo se to bude řešit právní cestou ... .Odešli a radši nezkoumali, co bych jim asi tak po letech mohla ... . Ale určitě jsem chtěla pomoci kamarádce,aby nemusela řešit,to, co já a když jsem sledovala další osudy této dvojice, je jasné, že by ji to čekalo taky. I když si o soudech a rychlém řešení myslím své, tentokrát jim . Fakt věřím, že na každého jednou dojde. Jento někdy trvá dlouho

  superkarma: 0 29.10.2008, 19:46:52
 2. avatar
  [35] NAMANÍRA [*]

  Já štírka si svůj život vychutnávám již 15 let s rybou a je to opravdu nádherné spojení i přesto že máme doma dva beránky a čekáme malého střelečka zatím se nám v životě daří vše zvládnout v pohodě a klidu a to náš život je opravdu dost pestrý.Všem přeju hodně lásky a opravdových přátel

  superkarma: 0 29.10.2008, 15:01:35
 3. avatar
  [34] Michaela Kudláčková [*]

  Julianna: A jsi v bunu ?

  superkarma: 0 28.10.2008, 11:48:30
 4. avatar
  [33] Barbucháč [*]

  Veruška: jsem štír a mám tchýni blížence

  Můj muž je beran a jsme spolu 18 let, někdy mám pocit, že všem horoskopům navzdory. Ještě jsem nečetla jediný, který by dával soužití těchto dvou znamení alespoň trochu naděje . Skepsi ovšem nepodléhám

  superkarma: 0 27.10.2008, 22:51:24
 5. avatar
  [32] Veruška [*]

  jsem blizenec a mam tchyni stira

  superkarma: 0 27.10.2008, 22:19:22
 6. avatar
  [31] adalim [*]

  Sonjaqwe: my to máme také tak - já štír a blíženec, zatím to klape...

  superkarma: 0 27.10.2008, 15:11:33

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Julianna [*]

  klarka66: taky jsem štírka a manža lev, třecí plochy jsou pořád a hodně, nikdo nechce polevit ze svého, někdy bohužel k neprospěchu obou , ale v ložnici nám to pravda klape skvěle .
  Ovšem nemyslím si, že jsem pomstychtivá, ale dlouho si pamatuju, křivdy nezapomínám, neumím se pak s tím dotyčným bavit, jsem dosti složitá, ale sama se sebou vyjdu.
  michaela.kudlackova: prosím prosím, Míšo, o horoskop, mé datum je dost šílené, skoro samé jedničky, dneska se mě snažila rozebrat zákaznice, co se zabývá numerologií, mám se prý dát na jazyky. Ale ráda bych si udělala v sobě jasno...

  superkarma: 0 27.10.2008, 13:36:02
 2. avatar
  [29] ToraToraTora [*]

  Dcera je štír, je každý den nad čím přemýšlet

  superkarma: 0 27.10.2008, 12:38:12
 3. avatar
  [28] kareta [*]

  michaela.kudlackova: je fakt, že bychom zahynuli vyčerpáním, kdybychom spolu zůstali- já, sportovně nadaná, on náruživý

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:54:14
 4. avatar
  [27] Michaela Kudláčková [*]

  klarka66: Ani nebudete

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:50:20
 5. avatar
  [26] Michaela Kudláčková [*]

  kareta: ne tak Štíři

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:49:55
 6. [25] klarka66 [*]

  já štirka on lev, uvidíme, zatím se nenudíme

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:44:25
 7. avatar
  [24] skolacka [*]

  Já štír on lev - 12 let nám to klape a za celou tu dobu jsem nepotkala žádnýho chlapa, kterej by se ke mě hodil víc než ten muj lev.

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:10:38
 8. [23] Tini [*]

  ad 14
  Asi to bude tim, ze on jediny to se mnou vydrzel a taky ja s nim....jsem velice vybirava

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:05:16
 9. [22] Andrejka82 [*]

  Odmala poslouchám, jak si jako lev nemám nikdy za partnera vybrat štíra Přesto spolu rodiče (lvice a štír) zatím vydrželi.

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:05:10
 10. avatar
  [21] kareta [*]

  michaela.kudlackova: proč? my střelci vyjdeme s každým

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:05:07
 11. avatar
  [20] Michaela Kudláčková [*]

  Aja: Máte co studovat

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:01:10
 12. avatar
  [19] Michaela Kudláčková [*]

  Efča: Gratuluji, budete možná ten případ, kdy se vytvoří tak silný, byť kontroverzní pár, že není nic, co by ho rozdělilo. Zvenčí se to nepovede a zevnitř..Vy ho aktivujete a on Vás motivuje.

  superkarma: 0 27.10.2008, 11:00:27
 13. avatar
  [18] Efča [*]

  já lev a on štír, zatím jsme se 15 let nezabili Má mě přečtenou až nechutně a sám všechno skryje.

  superkarma: 0 27.10.2008, 10:53:35
 14. avatar
  [17] Aja [*]

  Přesně. My, střelec a váhy, máme doma štíra

  superkarma: 0 27.10.2008, 10:45:20
 15. avatar
  [16] *daisy* [*]

  Stir, pomerne to sedi, s prihlednutim k memu ascendentu, pravda

  superkarma: 0 27.10.2008, 10:31:04
 16. avatar
  [15] veet [*]

  žanýsek: tak takové pocity mám bohužel někdy i já

  superkarma: 0 27.10.2008, 10:18:37
 17. [14] Tini [*]

  Nooooo sedi to

  Akorat muj pritel je Byk ja Stir a klape nam to uzasne po vsech strankach

  superkarma: 0 27.10.2008, 10:05:09
 18. avatar
  [13] kareta [*]

  a štír v posteli rozhodně není k zahození

  superkarma: 0 27.10.2008, 09:49:22
 19. [12] žanýsek [*]

  Lindaa: někdy mám taky takovej pocit, že nikoho vedle sebe nesnesu a že radši budu sama ...

  superkarma: 0 27.10.2008, 09:39:32
 20. [11] žanýsek [*]

  prece ja: nápodobně.

  superkarma: 0 27.10.2008, 09:38:24
 21. avatar
  [10] prece ja [*]

  štír a rak. Byl si mnou tak dokonale jistý, že ještě týden po rozvodu nevzal na vědomí, že už je rozveden a že jsem to skutečně dotahla dokonce.

  superkarma: 0 27.10.2008, 09:28:30
 22. avatar
  [9] kareta [*]

  ano, my střelci jsme krutí a celkem přesní, i štír hleděl

  superkarma: 0 27.10.2008, 08:55:00
 23. avatar
  [8] Sonjaqwe [*]

  Stirka s Blizencen

  superkarma: 0 27.10.2008, 08:50:33
 24. avatar
  [7] olafka [*]

  Štír se štírem

  superkarma: 0 27.10.2008, 08:30:37
 25. avatar
  [6] Ch.Z. Kochanská [*]

  Pokud jsem skutečně narozená ve Štíru (nevím hodinu), tak jsme doma dva.

  superkarma: 0 27.10.2008, 08:24:58
 26. [5] Lindaa [*]

  Kdyz to tak ctu tak stír si 100% nesedne se zádným znamením .

  superkarma: 0 27.10.2008, 08:22:41
 27. avatar
  [4] Lostris [*]

  Já jsem Štír a přítel je Vodnář a zatím to klape (9 let)

  superkarma: 0 27.10.2008, 07:54:59
 28. avatar
  [3] Solei [*]

  jako váha mám doma štíra - je na zabití

  superkarma: 0 27.10.2008, 07:36:51
 29. avatar
  [2] wich [*]

  Děkuji za pěkný popis. Mám doma 2 štíry (přítel, maminka) a já jsem lev

  superkarma: 0 27.10.2008, 07:30:15
 30. avatar
  [1] liva99 [*]

  nechutně to sedí - bohužel...

  superkarma: 0 27.10.2008, 07:04:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme