.

Co si přejí ženy dostat pod stromeček

Dárky

Co si přejí ženy dostat pod stromeček

Každý rok přemýšlíme nad novými a novými nápady na vánoční dárky. Máme pro Vás nyní tipy, kterými potěšíte každou ženu. Dárky od společnosti Walmark uděláte radost všem. Ke každému balení nyní ještě dostanete krásné dárečky!

Pro babičku

Proenzi 3 – síla tří účinných, vědecky ověřených látek, které klouby potřebují!

wallmark

Darujte svým blízkým dny plné pohybu! Oblíbená kloubní výživa Proenzi 3 je ten správný dárek, který Vaši blízcí ocení při každém pohybu. V exkluzivní vánoční edici najdete kloubní kúru v hodnotě 400 Kč zdarma a Průvodce péčí o klouby. Originální kombinace 3 látek obsažených v Proenzi 3 vyživuje a chrání namáhané klouby, pomáhá tlumit bolestivé projevy, přispívá k potlačení ztuhlosti a zlepšení hybnosti kloubů, působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Efekt přetrvává i po dokončení užívání, a to 2–3 měsíce.

Pro maminku

Viaderm - pro krásné vlasy, sametovou pokožku a pevné nehty

wallmark

Viaderm je ten nejlepší pomocník v péči o vlasy, sametovou pokožku a pevné nehty. Každou ženu tento dárek jistě potěší. Navíc nyní jako dárek dostanete řasenku pro extra objem a délku řas. Viaderm obsahuje vyvážené množství důležitých vitaminů, minerálů a přírodních extraktů, které pozitivně ovlivňují stav kůže, posilují nehty a vlasy. Díky tomuto jedinečnému složení jsou vlasy lesklejší a bohatší, nehty pevnější a pleť hydratovaná a pružná. Rybí proteiny navíc zabraňují tvorbě vrásek v okolí očí a úst a celkově pleť projasňují.

Pro sestru

GinkoPrim Max – pro lepší paměť a prokrvení končetin

wallmark

Letos o Vánocích si všichni přejí dostat GinkoPrim Max! Dárkové vánoční balení totiž obsahuje 90 tablet a okouzlující keramický hrneček zdarma. GinkoPrim Max s unikátní kombinací ginkgo biloby a magnesia pomáhá posilovat paměť, koncentraci a intelektuální výkonnost, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, magnesium příznivě působí na nervový systém a svalové funkce, včetně srdečního svalu.

Produkty jsou k dostání v každé lékárně nebo si je můžete objednat telefonicky na bezplatné infolince 800 141 141. Všechny výrobky značky Walmark jsou registrovány MZ ČR jako doplněk stravy.

Nenašli jste ten pravý dárek pod stromeček? Navštivte stránky Walmark ZDE a nechte si inspirovat dalšími nápady.

 

 

   
08.12.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme