Štědrý večer je přeci jen mimořádná záležitost, proto si na sebe vyberte něco hezkého, v čem se budete cítit příjemně a zároveň slavnostně. Nemusíte hned volit velkou večerní, zapomeňte ale na vytahané triko a tepláky. A co si obléknout k večerní tabuli?

Vánoční oblečeníKaždá z nás máme ráda svůj styl, někdo jednoduchý, jiný zase víc elegantní. Sváteční atmosféru si o to víc užijete, když vám to bude slušet.

Pokud chcete u slavnostně prostřeného stolu zabodovat, sáhněte po koktejlkách. Vedle nešlápnete například v černé, ale i červené či jiné barvě. Dárky rozdávejte i rozbalujte klidně v leginách, úzkých kalhotách či džínách, které doplňte delším topem či halenkou. Šmrncovně můžete vypadat i v modelu, který se skládá ze sukně těsně nad nebo pod kolena a jednobarevné košile nebo zajímavého trika s výstřihem.

Udělejte si hezký a klidně nenápadný make-up, zvýrazněte řasy a rty. Vlasy si stáhněte do copu nebo si vyčesejte drdol. Hruď, zápěstí nebo ruce si ozdobte oblíbeným šperkem, uvidíte, že budete za královnu večera!

Krásné Vánoce!

Inspirujte se v naší fotogalerii s vánoční módou:

Ilustrační foto: Orsay

ČTĚTE TAKÉ:

 

Reklama