Že muži jsou marťané a ženy venušanky, to už asi víte. Co ale nevíte je, že marťané si založili svoje stránky o tom, jak na nás vyzrát. V minulém týdnu nám do redakce přišla tisková zpráva z nově založeného internetového serveru pro muže. "Muži" nás žádají o spolupráci. A zároveň nás varují - připravujeme se na vás. Rozšiřujeme návody a strategie, jak vás sbalit, takže pozor! A protože tady v redakci jsme řádně zvídavé a věříme, že vy také, rozhodly jsme se pro vás tyto nové stránky prozkoumat a seznámit vás s nimi - konec konců, všechny dobře víme, že výchova muže je někdy mnohem náročnější než výchova dítěte a když budeme vědět, jak a čím byli dotyční muži naprogramováni, bude snazší je přeprogramovat podle našeho přání.

Takže co si o nás muži vyprávějí?

Znásilni mě něžně!
Podle jednoho z autorů tohoto serveru (tedy spíše autorek, protože pod níže uvedená prohlášení se podepsala žena) mají ženy bohatou fantasii a rády si představují nejrůznější sexuální praktiky. Ne že by přímo chtěly, aby se jim něco takového stalo, ale sama představa je vzrušuje. Odhalily to prý výzkumy, které "donutily" ženy přiznat, na co skutečně myslí. Většina žen si prý přeje sex s více muži, nebo alespoň se dvěma. Rády by to také vyzkoušely "do zadečku". Zároveň sní o tom, že jsou spoutány a nemohoucí a že je k nim muž hrubý a vezme si je, aniž by chtěly. Není to ovšem návod k tomu, aby to muž udělal! Jde jen o fantazie, na které si lze po dohodě obou partnerů zahrát.

Lesbičky? Ne, bisexuálky!
Většina žen je prý bisexuálně orientovaná, a tak často sní o sexu s jinou ženou - nejlépe s kamarádkou. Některé to občas i zkoušejí, nejčastěji v opilosti. Jiné v tom naleznou zalíbení. Další se stydí a obávají se, že je cosi v nepořádku s jejich orientací. V takovém případě by jim měl muž pomoci a třeba je vyzvat k tomu, aby si se svou kamarádkou užily - i pro muže může jít o zajímavý a nakonec nejen divácký zážitek.

Když kouřím, nesahej mi na vlasy!
Nejméně polovina žen prý touží po tom říct při sexu svému partnerovi "Chci být tvoje děvka!" Myslí to přitom naprosto vážně, ovšem stydí se a obávají se nepochopení. Když ovšem něco podobného řekne muž, považují ho za úchyla a sprosťáka. Při orálním sexu prý obvykle myslí na mužovo ochlupení, na to, jak má dlouhý penis a kolik se jim ho vejde do úst, jak má legrační grimasu a především, nesnáší, když je přitom muži berou za vlasy a cuchají je.

Tak už dělej, můj hřebečku...
Ženy jsou prý strašné herečky. Když se blíží jejich orgasmus, přemýšlejí nad tím, jestli mají něco říkat nebo jen vzdychat a jak nahlas. Zároveň se prý však bojíme mužům říct, jak nám to mají správně "udělat", protože se stydíme. Většina mužů je přitom obzvláště v orálním sexu krajně neschopných, nikdy se to však nedozví, protože jim to žádná žena neřekne. Prohlášení "Byl jsi úúúúžasný!" obvykle znamená nic moc, ale ještě že už ses udělal...

Tolik a mnoho dalšího radí ženy i muži mužům na novém serveru www.svadeni.cz. Takže pokud nechcete žasnout, odkud to zase "ten váš" vyšťoural, raději si to přečtěte samy. Třeba mužům něco poradíte. Protože že jsou muži marťani, to všechny dobře víme. Ale aby byli ještě špatně naprogramovaní marťani? :)

Přišly vám ze svadeni.cz převzaté informace jako pravdivé, nebo jako naprosté bludy? Toužíte po něžném znásilnění? Myslíte při sexu na zítřejší nákup? Nezáleží vám na délce, ale na šířce? Co říkáte na podobné návody pro muže?

Reklama