Bulvár

Co si myslí o silikonových ňadrech redakce?

Na tuto novinku jistě, milé dámy, netrpělivě čekáte! Jaký je názor redaktorů Ženy-in.cz na plastickou operaci ženského poprsí, zjistíte na následujících řádcích...

Tématem jsou dnes plastické operace poprsí. Celý den mi posíláte své názory, uzrál čas na názor redakce...

Klára Milošová (korektorka, zástupkyně šéfa)

Plastiku ňader chápu, pokud je žena přesvědčená, že jí pomůže v tom, aby se cítila lépe - nejsme nesvéprávná stvoření, takže když žena není spokojená s tím, jak vypadá, trpí pocitem méněcennosti a má finance na to, aby to mohla „napravit", proč ne.
Chápu ji i u modelek nebo žen, které se živí svým tělem a potřebují vypadat tak, jak jim diktuje móda nebo ideál krásy.
Co nechápu, je, když si ji žena nechá udělat kvůli tomu, že to chce její partner - ale jak jsem si přečetla v dnešním rozhovoru s panem docentem Měšťákem, takových případů je mizivě málo, což je moc dobře!
Já osobně bych si ji udělat nenechala, ačkoli vím, že do ideální míry v této „oblasti" mám skutečně HODNĚ daleko. Cítím se ale dobře a malá prsa ke mně patří, takže nemám vůbec co řešit.
Pokud se to v budoucnu změní, plastiku bych si nechala udělat, kvůli sobě, a nijak bych nad tím nebádala. :-)

Radek Kříž (šéfredaktor)

Ňadra nafouklá silikonem a la Pamela jsou pro mne antierotická. Pokud však žena kvůli své psychice chce svá deformovaná, či „tatínkova“ prsa chirurgicky pozměnit na prsa tak akorát do ruky, tak bych jí fandil. Vyznavačem nafouklé krásy však nejsem... Zkouším si představit devadesátiletou paní s pevnýma trojkama dmoucíma se z výstřihu...

Dana Svobodová (redaktorka)

Můj názor je jednoznačný. I když mám malá prsa, žádným mindrákem netrpím. Líbí se mi taková, jaká jsou. Mám to štěstí, že i v mém věku vypadají stále mladě a nepodléhají zemské přitažlivosti, což je určitě výhoda malých prsou. Rozhodně bych neměnila a nenechala bych si do nich nebo pod ně vložit žádné cizí těleso jenom proto, aby se za mnou chlapi otáčeli.
Ale neodsuzuji ženy, které si je nechají lehce zkorigovat.
Pro mě je nedůležitější jejich zdraví. O plastice bych možná uvažovala jedině v případě, že bych o některé z nich přišla. Ale na to nechci raději ani pomyslet.

Eva Dömény

Já bych do toho nešla. Pocit, že mám v sobě cizí těleso, je mi proti srsti. Taky mi přijde směšná myšlenka, že za pár desítek let budeme mít vlastně generaci silikonových babiček. :-)
Ale nijak to neodsuzuji. Zvláště pak ne u žen, které si tím chtějí napravit nějaký svůj obrovský mindrák. Nechápu to jen u těch, které chtějí mít gigantické poprsí...

Michaela Kudláčková

Myslím, že existují případy, kdy to ženě možná může i zachránit mnohé v jejím vztahu k sobě a vůbec vidění sebe sama. Jsou ženy myslím, kterým nějaká taková operace vrátila pocit hodnoty a ženství. Na druhou stranu myslím, že takový model jako „nech si udělat pětky, dvojky jsou málo“ je špatný. Je hodně mužů, kteří taková vylepšení vyžadují. To ať si laskavě do sebe nechají řezat sami. Partnerka je pro takového muže stejně jen broží na kravatu. Myslela jsem na případy, když je to čistě rozhodnutí té ženy a má jí to vnitřně pomoci. Pak jsem všema deseti pro. Prsa jsou vedle vlasů symbolem ženy, a tak ať se všechny cítí krásné!

Téma dne 10. března 2011: Plastika poprsí - váš názor

Jaký máte názor na plastickou operaci ňader, milé čtenářky? Odsuzujete ji? Podstoupila byste ji? A kdyby vám to partner rozmlouval, nebo si to naopak přál, uposlechla byste ho?

Anebo máte s plastikou ňader nějaké vlastní zkušenosti?

Napište mi svůj postoj k plastice poprsí jako příspěvek k dnešnímu tématu. Vyhraňte se! Svůj příspěvek zasílejte na redakční e-mailovou adresu uvedenou níže. Do předmětu mailu nezapomeňte napsat heslo. Pokud chcete mít šanci na dárek, knížku Tradiční čínská medicína - samoléčba od Cornelie Raabové z nakladatelství IKAR a intenzivní vlasové sérum PANTENE PRO-V natureFUSION, ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

cena

   
10.03.2011 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [6] stara blazkova [*]

  Jitulinka — #3 Myslela jsem to obecně, nejen v ČR. Viděla jsem kdysi nějakou reportáž o amerických dívkách, které už v 16 nebo 17 letech chtěly zvětšení prsou, aby si mohly nastartovat kariéru modelky apod. Rodiče jim to dávaly např. k narozkám jako dárky. Ale je klidně možný, že to bylo s tím, že si je nechají udělat, až dovrší potřebný věk. I když v Americe je možný asi všechno...

  superkarma: 0 10.03.2011, 14:09:01
 2. avatar
  [5] Tulinka [*]

  oalison — #4 Vydrží 10-15let,ale pokud nejsou problémy můžou se  nechat i déle.S tím,že se každý rok chodí na ulrazvuk.I prsa s implantáty se časem mění Sml22

  superkarma: 0 10.03.2011, 14:04:46
 3. avatar
  [4] oalison [*]

  Já teda nevim co mají lidi s těma babičkama se silikonama, pokud vím tak implantáty vydrží 10 let ( možná dýl ) pak se doporučuje obměna nebo tak něco... Myslim že to neni na celý život.

  1. na komentář reaguje Jitulinka — #5
  superkarma: 0 10.03.2011, 13:56:16
 4. avatar
  [3] Tulinka [*]

  stara blazkova — #2 Prosimtě a to jsi vyčetla kde Sml28 Augmentaci ti udělají nejdříve v 18letech a nejen to,veškeré plastické operace.Něco jiného je plastika dělaná ze zdravotních důvodů Sml58

  1. na komentář reaguje stara blazkova — #6
  superkarma: 0 10.03.2011, 13:47:16
 5. [2] stara blazkova [*]

  Dneska už to ale není otázky psychiky, ale i prestiže. Prsa dneska běžně dostávají šestnáctileté holky jako dárky k narozeninám nebo později za maturitu. To je zvrhlý..

  1. na komentář reaguje Jitulinka — #3
  superkarma: 0 10.03.2011, 13:40:42
 6. avatar
  [1] enka1 [*]

  No a jsme u toho - každému co jeho tělu a psýše jest.Sml16

  superkarma: 0 10.03.2011, 13:12:12

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme