Zaujalo mne, jak vás zaujal článek o potížích s počítačem. To mne přivedlo na myšlenku udělat z něj denní téma.

Každý z nás s počítačem jednou začínal. Někteří i víckrát!:) A všichni máme určitě moře veselých historek o tom, co se nám konkrétně nedařilo a jak veselé bylo, když se přišlo na příčinu. Nejlepší jsou stejně „chyby mezi zadkem a klávesnicí“, jak se říká.

Určitě budete znát i pár vtipů, které také rád zveřejním, ale nejvíc mě zajímá, co jste s počítači zažili na vlastní kůži. Jsou to podle mě stejně kovové bestie, které mají dost sveřepý smysl pro humor a spadnou přesně ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete. A nejen spadnou. Jsou schopny hrozných zvěrstev, jenom aby vás naštvaly.

Třeba moje maminka počítače nenávidí z hloubi duše a učila se na nich jen s krajním odporem a jen to základní. Prohlašuje o sobě, že je „virtuální mrtvola“, což mi přijde velmi veselé. Je pravda, že za posledních 10 let pomalu mění názor, ale rozhodně nijak výrazně.

Pak jsme tu my – počítačoví závisláci! Napište mi o tom, jak ještě ve čtyři sedíte u monitoru a hrajete nějakou hru, brouzdáte po internetu nebo prostě jen tak lelkujete. Zajímá mne skutečně všechno, uděláme si to jako takový průzkum uživatelské schopnosti na Ženě-in! Budu se moc těšit!

Co nejhoršího se vám stalo s počítačem?
Jaké byly vaše začátky?
A co internet? Jak jste si na něj zvykla?
Jak je to u vás v rodině? Kdo je přes počítače?
Co vaši rodiče, zkrátka senioři? Surfují?
A co veselé historky? Stala se vám nějaká?
Slyšely jste nějakou bezva příhodu?
Neznáte nějaký dobrý vtip o počítačích?
Vše mi napište na adresu
redakce@zena-in.cz!

Nejlepší příspěvek ocením!

Reklama