Styl

Co se chlapům na nás opravdu líbí? Klasika a žádné novoty!

Před nějakým časem jsme vydali článek o tom, co na nás muži nenávidí. Většina z nás se nad jejich názory musela pousmát, protože si prostě stejně chceme nosit, co se nám líbí. Pokud vás ale zajímá mužská mysl a chcete do ní proniknout, máme pro vás další překvapivé informace.

Ve spolupráci s webem doma.cz vám přinášíme články o aktuálních a vašich oblíbených seriálech, ale také články z oblasti krásy a stylu.

Čtěte také:

To, že muži i ženy jsou dva různé světy, víme snad všechny. Potvrdil to i předchozí článek zde. Přesto je dobré vědět, jak se na nás dívají a co si myslí o tom, co nosíme. Faktem je, že my je stejně potom přesvědčíme, že nemají pravdu, a budeme se oblékat podle sebe. Oni nám to pak ještě s radostí pochválí. Zeptali jsme se tentokrát, co že se to pánům tvorstva na nás líbí nejvíce?

ženaOni sice tvrdí, že jsou trpěliví, čestní a zásadoví. Zásady ale většinou odlétnou ven komínem, když spatří krásnou ženu, na které jim vůbec nevadí gumáky nebo vytahané mikiny. A s trpělivostí to taky není tak žhavé, protože na dotaz, co na nás nejvíce milujete, se mi dostalo odpovědi: Cokoli, co jde jednoduše a rychle dolů. Pánové by nás tedy asi rádi viděli v jednoduchých šatech (jeden díl oblečení se sundává lépe než několik vrstev. :))

Musím ale potvrdit, když jsem si zkoušela v obchodě těsné kalhoty, že ačkoli se mi líbily, nekoupila jsem si je. Zastavila mě představa, že při romantickém večeru, kdy to maximálně jiskří, by mě z nich pak mladý gentleman dostával minimálně deset minut. Vzrušení by bylo rázem to tam a kouzelný večer by se proměnil v záchvaty smíchu. Což někdy není na škodu, ale přece jen někdy toužíme po romantické či dravé noci.

A pozor, slečny a paní, ruku v ruce s jednoduchým svlékáním jde i další pravidlo. Žádné novoty! Chlapi jsou sice rádi za nejnovější technické vymoženosti. Pokud jde ale o oblékání nás, žen, mají problém. Moc se jim nelíbí, když je žena překvapí nějakou novinkou, na kterou nejsou zvyklí. Třeba rozepínání podprsenky vepředu, to je věc, která je naprosto rozhodí.

V oblékání prostě touží po staré dobré klasice. Jednoduché zipy a knoflíčky jsou v pořádku. Pokud máte ale nějaké složité šněrování halenky nebo šatů, které nejsou tolik obvyklé, raději si je na rande neberte.

„Když je ženská pěkná, tak může mít klidně i pytel od brambor na sobě. Ale ženský, který není shůry dáno, nepomůže ani model od Versace,“ padl názor. A my se nemusíme bát. Každá žena je pro někoho, kdo ji má rád krásná, takže ji bude milovat za cokoli. A ti ostatní, kterým se náš model nelíbí, ať nám něžnou ručku políbí!

A čím tedy zaručeně oslníme? Mají na nás rádi, když sladíme své oblečení. Když se neoblékáme až příliš výrazně a extravagantně. Jednoduchá klasika džíny a triko nic nezkazí. Stejně tak nás budou milovat v roztomilých šatičkách nebo hezkých topech, které ukazují trošku kůže. Mají rádi sexy prádelko, protože je dostává do varu.

P. S. : Dostala mě hláška: Na cizí ženě se mi líbí vše, na té mé nic, protože to stojí hodně peněz.

Čtěte také:

V rámci spolupráce, kterou náš magazín navázal s webem doma.cz, vám nyní budeme přinášet nejnovější informace o vašich oblíbených seriálech, které sledujete na TV Nova! Články z našeho magazínu žena-in zase najdete na stránkách doma.cz.
   
23.10.2013 - Krása - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] vmarta [*]

  P.S....muži Sml30

  superkarma: 0 23.10.2013, 08:28:12
 2. avatar
  [1] samecka [*]

  No, i laciné články jsou články...Sml68

  superkarma: 2 23.10.2013, 08:09:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme