Dárky

Co ocení zahradnice pod stromečkem?

Máte doma vášnivou zahradnici a nenapadá vás, co jí nadělit pod stromeček? Přinášíme vám proto několik tipů na kvalitní, designové a funkční dárky, které určitě nezůstanou ve skříni!

Gardena zahradní rukavice

GardenaDejte sbohem špinavým rukám, zadřeným třískám a mozolům. Praktické zahradní rukavice Gardena ochrání ruce při veškerých pracích na zahradě, a to i při těch nejjemnějším – mají totiž výborně zpracované konečky prstů. Rukavice jsou vyrobeny z kvalitního materiálu - prodyšná a odolná bavlněná tkanina zaručuje ochranu proti potu. Při zahradničení je důležitá manipulace a také pohodlné nošení, proto mají tyto rukavice optimální tvar a speciální design.

Rukavice jsou dostupné ve velikostech XS – L.

Doporučená prodejní cena Gardena zahradních rukavic je 130 Kč včetně DPH.

Zahradní nůžky Gardena Comfort

GardenaZahradní nůžky Gardena Comfort se hodí na stříhání větviček, prostřihání keřů či ustřihnutí květin do vázy. Tento dárek využijete hned zjara, stoprocentně jej ale budete často používat v průběhu celého roku. Nůžky mají skloněnou stříhací hlavu pro přesnou práci, precizně nabroušené ostří s nepřilnavým povrchem, a ergonomickou rukojeť. Nůžky dokážou čistě přestřihnout větve do průměru 2 cm. Výhodou je, že s nůžkami lze bez problémů pracovat pouze s jednou rukou - bezpečnostní uzávěr pro jejich zajištění se aktivuje palcem.

Doporučená maloobchodní cena je 490 Kč s DPH.

Gardena ruční sypač

GardenaChodník nebo cestu ke vchodovým dveřím můžete od této chvíle posypat rychle, elegantně a bez špinavých rukou! Je zde totiž nový Gardena ruční sypač. Posypovou směs s ním snadno naberete a nasypete do tyrkysového zásobníku jako s lopatkou. V případě potřeby se ale sypač, díky bajonetovému uzávěru, pohodlně otevře nebo zavře.

V závislosti na posypovém materiálu si na otočném dávkovacím disku vyberete požadovaný sypací otvor, od hrubého až po jemný. Velký a snadno nastavitelný knoflík lze pohodlně ovládat i v tlustých zimních rukavicích. Plnicí množství: písek cca 1,7 kg, sůl cca 1,4 kg, štěrk cca 1,65 kg. Kvalitu Gardena ručního sypače garantuje záruka 25 let.

Doporučená maloobchodní cena je 240 Kč včetně DPH.

   
11.12.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme