Domácnost

Co očekávat od moderní kuchyně?

Na první pohled vás současné kuchyně zaujmou kombinací účelnosti a designu, provedené z kvalitního materiálu a vybavení špičkovými spotřebiči. Při výběru vám pomůže několik našich rad. Víte, že...

Indeco

 • Současným trendem je propojení kuchyně a jídelny s obývacím prostorem, což vyžaduje jednotný design. Vzhled kuchyní se přiblížil vzhledu obýváku. Vestavěné spotřebiče (lednička, myčka nebo mikrovlnná trouba) jsou schované za stejnými dvířky jako mají skříňky s úložným prostorem.
 • Mezi nejoblíbenější materiály, kromě klasického dřeva, dýhy a lamina, patří i naprosto hladké, bez pórů, foliované a lakované povrchy, jenž splňují přísná hygienická kritéria. Výhodou a zároveň i hitem je kombinování všech těchto materiálů.
 • Nejpopulárnější výplně dveří u skříní a skříněk představují laminované dřevotřísky, matelac, lacobel a zrcadla. Třetí nejprodávanější materiál - lacobel se nabízí jak v tradičně bílém provedení, tak i v různých barevných odstínech.
 • Do popředí se dostává i magnetická výplň, na kterou lze psát jako na tabuli a udrží se na ní magnetky. Můžete ji využít k přenechání vzkazů, či pro seznamy na nákup.
 • Můžete se sejít se sytými barvami, s kuchyní zelenou, fialovou, modrou nebo čokoládově hnědou.
 • Důležitou součástí jsou doplňky - madla, úchytky, moderní nábytkové kování, u zásuvek a dveří tzv. pojezd s dotahem při zavření, jednoduše řečeno - brzda, aby dveře při zavírání nebouchaly. V ocelových rámech jsou zasazeny dveře, které se mohou otvírat skládáním dvou křídel na strany skříněk.
 • Žádanou současných kuchyní jsou vnořené dřezy zabudované pod úroveň linky.
 • Kuchyně se objednávají na míru u výrobce osvědčené značky, např. u firmy Indeco, které letos slaví 15. výročí na našem trhu. Zákazník dodá pouze rozměry konkrétní místnosti a odborníci podle jeho přání vytvoří vizualizaci.

Indeco

Kuchyně současnosti jsou pojaty velkoryse a umožňují uživatelům nejen pohodlnou přípravu pokrmů, ale také pobyt v krásném a příjemném prostoru.

Indeco

V roce 2010 oslavila společnost INDECO výročí 15 let na trhu. Pro zákazníky jsou na každý měsíc připraveny zajímavé benefity. Více informací o INDECO skříních na míru a aktuálních benefitech najdete na www.indeco.cz nebo volejte zdarma na infolinku 800 200 222.

Indeco

   
11.04.2011 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] verca.fontanka [*]

  Doplňky, jako jsou, úchytky se také nesmí ošidit. Dnes již máme k výběru tolik, že je těžké se pro nějaké rozhodnout hned. Jaké jste si vybrali vy?

  superkarma: 0 07.08.2017, 16:22:53
 2. [3] Majka_H [*]

  Více spotřebičů = více zásuvek 

  superkarma: 0 30.05.2014, 13:46:45
 3. avatar
  [2] Altamora [*]

  Květináč na pracovním stole svědčí o tom, že je tento stůl určen k práci s potravinamiSml30 A dřez ve skříni ukazuje, jak často se má používat.

  superkarma: 0 15.04.2011, 11:22:20
 4. avatar
  [1] Vivian [*]

  Propojení kuchyně a obýváku je úžasná věc, současná nabídka obývacího nábytku je prakticky totožná s nabídkou nábytku kuchyňského a člověk, který si chce domov zařídit nadčasově útulně (třeba nebydlet mezi dřevotřískovýma krabicema) je prostě nahranej...

  superkarma: 0 11.04.2011, 14:44:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme