Magie

Co o nich říkají: RAK, LEV, PANNA

Co o nich říká RAK?

Já a KozorohBezcitný! Kdybych se utopil v citech, kdybych mu ve chvíli, když je to třeba, předvedl utrpení snad celého světa, stejně to s tím špalkem ani nehne! Pokud přijdu na to, kam ukryl srdce, můžeme spolu být. Já nejsem hysterický, to ty jsi bezcitný!!

Já a Vodnář – Ani snad ne. Je hrubý a neomalený. Vodnářka je ke mně tolerantní. Já namnoze dusí a vyčítá a

Já a Ryba - Proč ne? Proč tuhle bytost nevpustit do svého života. Když se mi ho nebude rozprskávat na všechny strany, budu si s ním rozumět.

Já a Skopec (Beran) - Spojení přes ženu. Zajímavé. I když energeticky jsme na hony jinde, hodně často jsem právě s ním. Možná ten akční duch a testosteron mě tak láká.

Já a Býk – Táák jsi hodný. Hlavně mi naslouchej a hlavně se o mě hezky starej. Já za to budu jemný a citlivý. Ne, dnes mě bolí hlava a jsem nemocný. Díky, že chápeš.

Já a Blíženec - Baví mě to. Hodně často si vybírám pro vztah právě tento akční model. Fakt je, že si často navzájem lžeme, ale jinak je to vlastně vyváženě akční.

Já a Rak – Charita a slzy. Mnoho účtů a opuštěných zvířátek čeká právě na nás dva. Umíme se politovat a umíme si naslouchat. Jsme jedna voda. V pravdě k sobě často nejsme upřímní a naše rozchody řeší mezinárodní soudy. Jestli odejdeš, zabiju se!!

Já a Lev – Proč mě nelituješ? Pusinečku, ty moje žabičko, dělám obídeček. Budou karbanátečky. Co je? Ty mě zanedbáváš a jsi zlý!! A já trpím! Málokdy mám na tohohle cynika dlouho náladu. A často se mstím.

Já a Panna – Necitlivá. Je to studenej čumák a naprosto nerozumí emocím. Nemůže, nemá je!

Já a Váhy – Ano, často. Ve zralém věku si vybírám právě Váhu. Ona mě chápe a já jí naplním. Pokud jí scénami nevyženu z domu. Ale jak říkám hodně často jsme spolu a dlouho.

Já a Štír – Jejda, to neznám. Hodně rád se od Štíra učím a on se mnou hodně rád manipuluje. Já si toho ale nevšímám, protože mě zajímá a láká jeho duše. Nabídnu mu svou. A má mě. On je nebezpečně tajemný a já jsem ten, kdo to odnese.

Já a Střelec – Nenuťte mě zase brečet! On je tenhle Střelec skutečně jako struhadlo. Já na něj něžně a on na mě se slovy, které mě zraňují. Herdek, tak proč jsem tak často právě s ním??

Co o nich říká LEV?

Já a Kozoroh – Ten jeho humor. Jakkoli je tahle energie ode mě na hony vzdálená, upoutá mě Kozoroh často. Čím? Suchým humorem a sarkasmem, který umí podat. Málokdy nám to ale klape dlouho, protože po mně chce moc odpovědnosti a není ke mně velkorysý. Později mu vyčítám, že je víc učitel než partner.

Já a Vodnář – Co to je? Hezky se to poslouchá, ale je to neomalené. No nic, soustředíme se na společný projekt, tam jsme si přínosem. Mohl bys mě někdy pochválit. Ne? Ani já to neudělám. Doma to chce hodně tolerance. Ode mě, Vodnář jí není schopen. Zase je s ním ale sranda.

Já a Ryba – Roztomile nepoužitelná. Tyhle Ryby mě baví. Něco tak nekonečně nepraktickýho jsem jakživ neviděl. Pomůžeme, poradíme, pohladíme, a pak... jejda, my jsme si ji vzali! Na dlouho? Ne!

Já a Skopec (Beran)  - Měli by a nejsou. To je divný, tak často se mi doporučuje právě Beran za partnera, a přitom já tak často ze vztahu s ním utíkám. Možná to bude tím, že já vlastně často ze vztahů odcházím. Možná mně nemá brzy co dát. Ale upoutá mě, a to často.

Já a Býk – On mě vychovává?! Já si ho vybírám často, protože mě uchvacuje ta jeho odpovědnost. Co mi vadí, je, že se mě snaží vychovávatn a ještě dost často tak chytře, že si toho nevšimnu. Tak takhle, hele, učitele nepotřebuju – jdu!

Já a Blíženec - Často, ale ne dlouho. Mně se Blíženec líbí. Spíš bych tedy řekl, že mě rozhodně upoutá, protože je vtipný, bystrý, a to já rád. Pak ale žárlíme a lítají naschvály. No tak jsme si to ale chvíli užili, ne?

Já a Rak – Hlavně nešišlej! Hele, mně se líbí, jak jsi cituplný a jak mi umíš lichotit. A sex také bezva. Rád ti pomůžu, nějak mám tu potřebu. Cože, já že si tě nevšímám? Už zase brečíš? Cože je moje vina? Ale já se nesměju tobě!

Já a Lev – Padej z toho trůnu! Jo, tak to si dám líbit. Král a král, to je nějakého majestátu. Milování královské… Ale počkej, to je můj trůn! Padej dolů, tady vládnu já! Takže podívej, buď kompromis, nebo nic. Dobře. Jak, TY jsi řekl??!

Já a Panna – Hele, humor, to je jakože smích. Už mi zase předkládáš ty svoje analýzy? Bože, proč to nehodíš za hlavu? Hele, jak to jde si z ničeho nic nedělat… ale kam jdeš?!

Já a Váhy – Rozkošné! Ano, já chci Váhu. Je tak miloučká a tak poddajná. Často si ji beru a často je to nadlouho. Jediný problém: Nesmí se vedle mě cítit opomíjená. Ona má často problém spíš se mnou.

Já a Štír – On je výzva a já výzvy rád. Co na tom, že mě utáhne na vařený nudli, když o tom nevím? Pokud  to zvládneme, nikdo nás nerozdělí. Vždycky je naše spojení silné. Co nás nezabije, to nás posílí. Proč mě lustruješ?? S nikým jsem neflirtoval! Jen si hraju. Problém: Jsem naivní. Druhý problém: Umí toho využít.

Já a Střelec – Láska na válečném poli. Umí zaujmout a umí překvapit. Jestliže mě neutahá, budu s ním poměrně dlouho, možná napořád. Náš vztah má šmrnc i náboj. A zpravidla dlouho. Náš rozchod zaznamená Sluneční soustava jako zhroucení hvězdy do černé díry.

Co o nich říká PANNA?

Já a Kozoroh - Dobrá partie. Odpovědný, systematický, vytrvalý. To se mi líbí. Je pevný, což mě přitahuje. Jen to u nás doma může občas vypadat jako na školení.

Já a Vodnář - S tím vyjdu i dlouho. Pokud nebrání nějaký zlý model v horoskopu, hodně často je právě toto můj partner. Já ho toleruji, on mě baví.

Já a Ryba - Nechci ho a on mě patrně taky ne, protože zpravidla nepochopím nic z toho, co dělá, říká, a netuším, co cítí. Často reaguje jinak, než jsem si zanalyzovala.

Já a Skopec (Beran) - Málokdy. Jen málokdy nám dvěma vztah klape. On mě obviňuje, že jsem moc upjatá, a sám nic neřeší, což mě vytáčí. Směje se mým promyšleným postupům a věci řeší náhodně. Co? Já nejsem chladná!!

Já a Býk - Berete si zde přítomného? Ano, Býka si vezmu ochotně a ráda. Jen hlavně ať máme dost podnětů, jinak bude děsná nuda a já nesmím moc holdovat alkoholu. Včera jsme ztloukli poličku podle mého návrhu. Jak vzrušující. Náš sex? Tady přitáhnout, tady zašroubovat. Hezky jako včera. Poloha „A“, sektor „B“. Nádhera!

Já a Blíženec - Ne, ne. Existují výjimky, které fungují na principu domů. Jinak je pro mě moc těžko uchopitelný a rozčiluje mě tou nestálostí a náladovostí. Kde jsi tak dlouho byl? Už zase řveš?!

Já a Rak – Proč mám pořád říkat, jak tě miluji? Mám tě rád, jasně, že ano, ale proč to mám proboha denně pětkrát říkat? Snad to vidíš ne? Ne? Když plánuji dovolenou, nemohu tě u toho žvýkat. Cože? Cynik??

Já a Lev – Je něco, co děláš takticky?  Vím přesně, Lve, kdy jsi tohle řekl, co bylo v televizi a cos měl na sobě. Ty si to nepamatuješ? Nechápu. Mlč chvíli! Jak můžeš žít, když na nic nemáš plán? Přesto mě přitahuješ. Čím? Jasně, že vím. Chutí do života!

Já a Panna – Jsme přece rozumní. Ano, Panna je pro mě, pro Pannu dost často partnerem. Jasně, že mám zanalyzováno, čím to je. Je to proto, že rozum je nade všechno, a my jsme spojení rozumu, taktiky a neustálého pitvání se v detailech. Máme to tak rádi.

Já a Váhy – Svatba, ano. Mám o těchhle lidech dobré mínění. Nerozčilují mě a hlavně mi porozumí. Já je někdy dusím, ale když to včas odhalím, je zase dobře. Hodně často si vybírám právě Váhu.

Já a Štír – Jen zřídka. Nevěřím mu. Je podezřelý už jen tím, jak kouká. Jeho vidění erotiky za vším mi připadá až vulgární. Kdo ti říkal, že bych se chtěla milovat ve výtahu obchodního domu? Že je to doma nuda? Ale je to jistota. Nezahýbáš mi náhodou? Jasně, zahýbáš!

Já a Střelec – Komunikace. Může mě inspirovat, ale mnohem častěji mě vytáčí, jak mluví bez rozmyslu. Na druhou stranu má paměť, a to se mi líbí. Když mě nevyděsí, půjdu i do vztahu. Málokdy nám ale vydrží. Důvod? Jsem z něho nervózní.


 • Jaké znamení máte nejraději a se kterým máte naopak největší problém?

Vaše zkušenosti a názory dnes očekávám na redakce@zena-in.cz. Doufám, že vás bude dnešní téma dne i den na ženě-in bavit.

   
18.04.2011 - Příběhy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Michaela Kudláčková [*]

  kebulkaevulka — #13 nooo je výživnej!!Sml52Sml57

  superkarma: 0 18.04.2011, 13:30:31
 2. avatar
  [13] kebulkaevulka [*]

  Michaela Kudláčková — #12 Sml32Sml52taky tě milujuSml54můj horoskop znáš,tak co se divíšSml54

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #14
  superkarma: 0 18.04.2011, 13:18:09
 3. avatar
  [12] Michaela Kudláčková [*]

  kebulkaevulka — #11 ..tyyy  hyeno skvrnitá!!!Sml52

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #13
  superkarma: 0 18.04.2011, 13:08:11
 4. avatar
  [11] kebulkaevulka [*]

  Michaela Kudláčková — #9 Se směješ jo pomsta bude sladkáSml32Už přemýšlím co strašněho ti proveduSml54jo mám to večer ti zavolám v 19.30,přesně při znělce tv novinSml57

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #12
  superkarma: 0 18.04.2011, 12:51:06
 5. avatar
  [10] monkee [*]

  Michaela Kudláčková — #6 Tak u nás asi ty descendenty nebyly Sml32Sml32 Sml30Sml30

  A s vodnáři to mám, jak lev, potvrzené Sml24 

  Dante Alighieri — #7 Dyť to říkám, maminka diplomat... Sml54 Sml58

  superkarma: 0 18.04.2011, 11:44:54
 6. avatar
  [9] Michaela Kudláčková [*]

  kebulkaevulka — #8 Sml67Sml67Sml30

  1. na komentář reaguje kebulkaevulka — #11
  superkarma: 0 18.04.2011, 11:41:38
 7. avatar
  [8] kebulkaevulka [*]

  Štír s ascendentem ve štíru se někdy nesnese ani sám se sebouSml32

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #9
  superkarma: 0 18.04.2011, 11:34:09
 8. avatar
  [7] Dante Alighieri [*]

  monkee — #5 Já jsem její nejlepší dítě. Sml54 Mí sourozenci jsou Váhy, sestra je držkatá (ale zodpovědná a samostatná), bratr je taky držkatej, ale zase se mu musí málem i p**** utírat. Sml28

  1. na komentář reaguje monkee — #10
  superkarma: 0 18.04.2011, 11:31:11
 9. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  monkee — #5 ...také jsem o tom četla. Je to jak, kdy, když je tam descendent, tak se snesou. Hodně je to o energiích a Slunci.Sml22

  1. na komentář reaguje monkee — #10
  superkarma: 0 18.04.2011, 11:25:39
 10. avatar
  [5] monkee [*]

  Míšo, někde jsem četla nebo slyšela, že nejnapjatější vztahy jsou mezi protilehlými znamením. U nás to teda docela pasovalo, v rodině jsme takto byly tři dvojice a dlouho byly boje, než se to vzájemně tak nějak zklidnilo a utřepalo.Sml22 Sml58 

  Dante Alighieri — #3 Dantíku, stejnou relaci mám se ségrou a opravdu kolikrát bych ji sežrala nebo rozcupovala na tisíc kousků UŽ ZAŽIVA Sml32 Sml30 Sml52 Tvoje maminka má v sobě hodně trpělivosti a nebo si tě uměla (jako dobrý diplomat) vychovat jako poslušnou dcerku.Sml16

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #6
  2. na komentář reaguje Dante Alighieri — #7
  superkarma: 0 18.04.2011, 11:21:32
 11. avatar
  [4] Marbulka [*]

  Michaela Kudláčková — #2 s tím pamatováním to na mojeho manžela Lva sedí jak pr*el na hrnec...neskutečný Sml30

  a jako Beran jsem ho upoutala a nepustím Sml57Sml57

  superkarma: 0 18.04.2011, 10:40:12
 12. avatar
  [3] Dante Alighieri [*]

  Tohle si o mně myslí maminka Lev? Sml54 Hezky se to poslouchá, ale je to neomalené. No nic, soustředíme se na

  společný projekt, tam jsme si přínosem. Mohl bys mě někdy pochválit. Ne?

  Ani já to neudělám. Doma to chce hodně tolerance. Ode mě, Vodnář jí

  není schopen. Zase je s ním ale sranda.

  1. na komentář reaguje monkee — #5
  superkarma: 0 18.04.2011, 10:38:53
 13. avatar
  [2] Michaela Kudláčková [*]

  kebulkaevulka — #1 ...Jako fakt nebudeš joooo?????   Tak tohle si budu pamatovat jako správnej Lev, minimálně půl hodiny !!! Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje Marbulka — #4
  superkarma: 0 18.04.2011, 10:36:58
 14. avatar
  [1] kebulkaevulka [*]

  Nevěříš mi jo a dobře děláš a milovat se s tebou ve výtahu nebuduSml32Já jse totiž ultra ŠTIR a jsem na to patřičně pyšnáSml31

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #2
  superkarma: 0 18.04.2011, 10:27:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme