Nakladatelství Knižní klub má pro vás zajímavou nabídku knižních titulů. Vybíráme tři z nich, které patří k nejzajímavějším.

Dr. Reiner Ruffing
Filozofický depozitář

„Nejen v textech Dálného východu, ale i v západní kultuře nacházíme duchovní bohatství, které nám může dát nové podněty k zamyšlení. Myslitele Západu poháněla chuť klást otázky a odhalovat jádro věcí.“ A poznatky, k nimž dospěli, jsou nám dodnes volně přístupné.

Přesně v intencích Michela Foucaulta, jenž své knihy přirovnával k bedýnce s nářadím, které má lidem pomáhat v každodenním životě, bychom měli i my využívat poznatky velkých filozofů ke svému zcela osobnímu prospěchu. Nabízejí hodnoty a myšlenkové podněty, které nám mohou být právě v této době existenciálních krizí a převratných změn mimořádně užitečné.

Autor se za tímto účelem zaobírá padesáti proslulými filozofickými citáty významných osobností, od Platóna přes Hobbese až k Adornovi, a jejich moudré výroky interpretuje v souvislosti s dobou, v níž vznikly. Osvětluje cenné myšlenky těchto lidí, které si udržely platnost až do dnešní doby.

dep

Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

http://www.bux.cz/knihy/105005-filozoficky-depozitar.html

McCabeová Laura
Šperky z korálků a perel

Od nepaměti používají lidé korálky k tomu, aby zvyšovali atraktivitu svého vzhledu. Nechte se inspirovat a postupujte od jednoduchých korálkových výtvorů  k vícerozměrným objektům krásy a obdivu, jejichž počátkem bude první navlečený korálek. Škála dekorativních motivů na uvedených projektech podpoří osobní kreativitu a možnost vytvářet originální bižuterii – 18 návrhů včetně náušnic s révovými listy,  prstenu s růžovými poupaty, náramku s leštěnými kabošony či jiřinkového náhrdelníku...

Vydala Euromedia Group k.s., Ikar

kor

http://www.bux.cz/knihy/116619-sperky-z-koralku-a-perel-nahrdelniky-naramky-a-nausnice.html

Yap Joey
Feng-šuej pro dům. Exteriér

 Proslulý mistr Joey Yap založil akademii čínských metafyzických nauk Mastery Academy of Chinese Metaphysics s celosvětovou působností a ve společnosti Yap Global Consulting působí jako hlavní poradce v otázkách feng-šuej a čínské astrologie. Je autorem více než pětadvaceti vynikajících příruček.

Joey Yap, vynikající mistr feng-šuej shrnul své zkušenosti a znalosti; díky jeho osvědčeným radám si snadno dokážete vybrat či upravit vhodnou nemovitost a prakticky posoudit podstatné prvky v domě, na pozemku i v širším okolí. Sami poznáte, zda jste obklopeni příznivou energií. Stačí poznat správný postup a dobře se dívat. Mimořádně zdařilá kniha je doplněna řadou ilustrací, plánků a fotografií.

fei

 Vydala Euromedia Group k.s., Knižní klub

http://www.bux.cz/knihy/105532-feng-suej-pro-dum-exterier.html

redakční zdroje

Reklama