Včerejším dnem nám začala meteorologická zima a my se jí proto podíváme na zoubek. Tedy přesněji světovým hvězdám, které již vytáhly své zimní oblečení a snaží se zahřát v chladných dnech. Na fotkách níže uvidíte, že ač se některá známá jména řadí mezi nejlépe oblékané lidi, na ulici byste si jich kolikrát ani nevšimli. Ovšem zase někteří styl mají, třeba takový Lenny Kravitz, ten očividně módě opravdu rozumí. Podívejte se a posuďte sami.

sd
Dakotu Johnson možná znáte z filmu Padesát odstínů šedi. Zde si zahrála takovou nevinnou lehce přehlédnutelnou dívku, ovšem realita je jiná. Dakota se nebojí extravagance a tak jí můžete potkat i ve slušivém leopardím kožíšku a čepici. Kožišiny v různých variantách se opět vracejí do módy, proto se je nebojte pořídit. My milovníci zvířat tedy preferujeme ty umělé, ale proti gustu... Jediné, co se nám na Dakotě nelíbí, je svetr, který očividně ráda a často nosí. Ty nehezké žmolky jsou vidět na první pohled, tenhle svetr patří do koše a ne na krásnou ženu jako je ona.

sd
Lenny Kravitz je rebel, což dokazuje i jeho styl oblékání, ale nic mu vytýkat nebudeme. Jeho outfit je skvělý. Velké pletené šály jsou trendy již několikátou sezónu. Lennyho kreace si zaslouží jedničku s hvězdičkou. Jistě je inspirací pro spoustu mužů a my se nedivíme, jen ať si z něj vezmou příklad i čeští pánové.

sd
Hvězdný páreček Bradley Cooper a Irina Shayk dokazují, že láska kvete nejen v máji. I v zimě se můžete potloukat ruku v ruce po městě. Irina je jednou z nejlépe placených modelek na světě, proto se není čemu divit, že dobře zná módní trendy. Ležérní elegance ji opravdu moc sluší. Jen mohla možná sáhnout po vypasovanějším kabátku, má dokonalou postavu, tak proč ji schovávat? Bradley je pohodář, což dokazuje svým outfitem. Ovšem, místo kožené bundy mohl sáhnout po nějakém pěkném kabátě nebo parce, ty by mu slušely mnohem více. Je ale faktem, že láska jim moc sluší a je jedno, co mají na sobě.

sd
Na pohodu, tak přesně takhle si vyšla představitelka Carrie Bradshaw - Sarah Jessica Parker. Sice Carrie by takhle na ulici nejspíše nikdy nevyšla, a když už, měla by na nohou značkové boty na podpatku od světově uznávaného navrháře Manolo Blahnika. Ovšem Jessice tento outfit chválíme, moc se nám líbí. Kabát je stylový a jistě i teploučký, navíc samotný celek působí velmi příjemným dojmem. Někdo by mohl namítnout, že pletená čepice už je moc, ale naopak, outfit příjemně oživí.

sd
Když se podíváte na obrázek, kdo si myslíte, že přichází ulici? Je to samotná a jedinečná Madonna. Tato dáma si s oufitem moc hlavu nedělala, očividně na sebe navlékla první, co bylo po ruce. Ano, je to sice velká hvězda, ale přeci o to více, by se měla na svůj zevnějšek zaměřit. Vytahané tepláky jsou skvělá záležitost, která si momentálně sice nosí ve velkém, a to nejen na doma, ale... Styl vandráka této ženě opravdu nesluší.

sd
Zdroj foto: Profimedia.cz

Mickey Rourke je osobitý o tom žádná, ale tento outfit je už trošku moc. Kabát je sice vážně pěkný, ale ani jeden kousek k sobě nepasuje. Mickey nejspíše šel z nějakého cvičení, soudíme podle legín, ale mnohem lepší by bylo, kdyby na sebe hodil nějakou obyčejnou teplákovku.

Čtěte také:

Reklama