Vánoce bez bramborového salátu jsou v našich končinách asi totéž, co svíčková bez knedlíku.  To už spíše oželíme kapra a dáme si klasický řízek, ale bramborový salát být musí! Tušíte ale, co by v něm rozhodně nemělo chybět?

salátKaždá rodina, která si připravuje salát doma, má většinou své vlastní „tajné“ přísady a také postup přípravy, který je roky zažitý a dědí se často z generace na generaci. Faktem ale zůstává, že základ každého receptu tvoří především brambory, kořenová zelenina a majonéza. Ať je ale váš recept jakýkoliv, je nutné pamatovat na to, že použití kvalitních ingrediencí se podepíše na výsledné chuti tohoto svátečního pokrmu, proto se vyplatí vařit opravdu ze surovin v nejvyšší kvalitě.

Co zcela neodmyslitelně patří do bramborového salátu, je rozhodně majonéza. Před více než sto lety byla tajnou ingrediencí kuchařských mistrů, dnes je nezbytností, bez které bychom si bramborový salát nedokázali představit. Zkuste letos při jeho přípravě jemně krémovou majonézu Hellmann’s Delikátní. Tato majonéza se vyznačuje skvělou krémovou konzistencí a nezaměnitelnou, jemně nasládlou delikátní chutí, přičemž si ale zachovává kořeněnou příchuť typickou pro značku Hellmann’s. Díky této delikátní ingredienci dodáte vašemu salátu gurmánskou jedinečnost.

majonétaMajonéza Hellmann’s je vyrobena pouze z kvalitních surovin. Při její výrobě se používají vejce z dobrého chovu, kvalitní rostlinný olej a ocet. Více informací na www.hellmanns.cz.

Majonéza Hellmann’s Delikátní jemně krémová je dostupná v běžné síti supermarketů a hypermarketů za 32,90 Kč (225 ml), respektive 52,90 (420 ml).

Reklama