Zdraví

Co nejbližším pod stromeček? Chcete věnovat něco unikátního?


Pak vsaďte na jistotu a darujte jim dárek pro zdraví,  který např. zdokonalí jejich zdravotní kondici. Tyto dárky jsou v posledních letech hitem Vánoc a jejich obliba neustále stoupá.

Darujte Pharmatonâ Geriavit

 

V boji proti únavě, stresu, pro posílení celkové odolnosti a zmírnění obecných příznaků stárnutí bychom měli dávat přednost ověřeným léčivým přípravkům, které dodají tělu ve správném poměru látky, které potřebuje, ale samo je nedokáže vytvořit.

 

Takovým přípravkem je lék Pharmatonâ Geriavit.

 

Obsahuje unikátní ženšenový výtažek G115â s vyváženou kombinací vitaminů, minerálů, stopových prvků a dalších látek, jako je deanol, lecithin a rutin. Pozitivně ovlivňuje vnímavost, soustředění, odolnost proti stresu, fyzickou a duševní výkonnost. Pomáhá při únavě a vyčerpání, při nevyvážené či nedostatečné výživě, v období rekonvalescence a zmírňuje obecné příznaky stárnutí, navíc zvyšuje odolnost organismu a je i vhodnou prevencí nedostatku vitaminů a minerálních látek, zejména u starších osob.

 

Přípravek Pharmatonâ Geriavit je lék, jehož účinnost, snášenlivost a bezpečnost je ověřena nejen v klinických studiích, ale především pozitivními zkušenostmi miliónů žen a mužů na celém světě.

 

Přípravek Pharmatonâ Geriavit zakoupíte ve Vaší lékárně již s luxusním vánočním obalem, který získáte zdarma.

 

Pharmatonâ Geriavit je lék k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Výdej léčivého přípravku možný i bez lékařského předpisu. Je vhodný i pro diabetiky.

Vánoční obal pouze k přípravku Pharmatonâ Geriavit 100 tobolek. Distribuce vánočních obalů pouze v lékárnách a v období od 1.11.2008 do 31.12.2008.

   
15.12.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme