Prosinec je zároveň nejtajuplnějším i nejstresovějším měsícem roku. Však to jistě sami znáte. Já sama se snažím každý den alespoň na chviličku zastavit a všímat si té krásy v podobě vánoční výzdoby.

Těším se na Vánoce. Těším se na jejich atmosféru, vůni, slavnostní náladu. A v přímé úměrnosti toho všeho nádherného snadněji zvládám ten stres a hektično kolem. Jak se bude letošní prosinec vyvíjet z pohledu astrologa Vítka Kuntoše?   

První část měsíce prosince přinese příliv energie, díky které můžeme být více aktivní a kreativní. V našem jednání se bude projevovat více odvahy a chuti riskovat i prosadit se. Budeme mít též rozvinutější smysl pro spravedlnost a budeme se chovat v souladu s našimi vyššími ideály. V první části prosince se Mars přesouvá do znamení Vodnáře, což může přinést zájem o aktivity, které vybočují ze zažitých norem. Bude nás přitahovat vše originální a rádi vstoupíme na neznámou půdu. Velice důležitá pro nás bude osobní svoboda a nezávislost. Na jakékoliv omezování či pokusy o manipulaci budeme umět říct jasné „ne“. 

Pozitivní zprávy pro každého: www.radostnezpravy.cz

horoskopDruhá polovina prosince přinese vážnější atmosféru. Před Vánoci vzroste naše praktičnost a budeme schopní stát nohama pevně na zemi. Zvýšenou pracovitost budeme moct investovat v zaměstnání i ve svém domově. Dostavit se mohou nové nápady, které budete schopní přetvořit do konkrétní podoby. Snažme se nebořit tradice, ale vylepšit je a posunout do nové formy. Ke konci měsíce můžeme být staženější a uzavřenější. Přílišná vážnost nás ovšem může brzdit a tak se snažme o co nejuvolněnější závěr roku. 

Prosinec bude úspěšný měsíc pro znamení: Střelec, Vodnář, Lev 

Náročný měsíc pro: Kozoroh, Štír 

Úplněk nastává: 6. 12. 2014 ve 13:27 ve znamení Blíženců 

Novoluní nastává: 22. 12. 2014 v 2:36 ve znamení Střelce / Kozoroha

Astrolog Vít Kuntoš

Reklama