Módní Chodov se přehoupl do své druhé poloviny a čeká nás móda Londýna. Podívejte se na fotoreportáž ze sobotního odpoledne a věřte, že se máte na co těšit.

Já osobně jsem se těšila moc, neboť mám mezi předvedenými značkami své favority. Ty vám zatím neprozradím, abych vás neovlivňovala, ale možná je poznáte sami. Londýnský týden bude opravdu pestrý a svůj styl si v něm najde snad každá žena. Od sportovně založených přes milovnice tzv. casual stylu až po obdivovatelky elegance a opravdové noblesy. Pánská a dětská móda samozřejmě nechyběla, takže ani dětské či mužské publikum nepřišlo zkrátka.

Své podzimní kolekce představily tyto značky:

Pepe Jeans, TATUUM, Lee Cooper, Marks&Spencer, Next, T.M.Lewin a Karen Millen. O doplňky se postaraly značky Aldo, Deichmenn, HUMANIC, STORM, Kipling.

Podium nebylo určeno jen módě, ale i tanci a úžasnému zpěvu. Jednotlivé přehlídkové bloky od sebe dělila vystoupení taneční skupiny Stormbalet a revivalové kapely  Pangea s písničkami Beatles. Lepší britskou atmosféru jsme si ani nedovedli představit.

A to ještě zdaleka nebylo všechno.

Abyste se v hodinových pauzách mezi přehlídkami nenudili, mohli jste brouzdat po obchodech, vyzkoušet si třeba modely jednotlivých značek, ale obdivovat i špičkovou českou módu. K vidění byly opravdu nádherné modely české návrhářky Hany Havelkové.

Tolik stručně slovem a nyní už obrazem. Podívejte se na malou ukázku toho, co bylo k vidění. Některé přehlídky vám podrobně představíme v následujících dnech

Foto: Jakub Joachim

Více informací naleznete na www.centrumchodov.cz nebo na www.facebook.com/centrumchodov

Reklama