Domácnost

Co nám v okolí bydliště chybí nejvíce? Možná překvapivě stále nemáme dost gastronomie

V unikátním projektu ČSOB „Hledá se obchod“ mohou lidé hlasovat o tom, jaké obchody a služby jim v okolí bydliště chybí. Podněty budou sloužit firmám a živnostníkům jako indicie, zda by měli v daném místě naději na úspěch. A co nám nejvíce chybí? Vedou podniky a obchody s gastronomií.

„Nejčastěji na webových stránkách www.hledaseobchod.cz evidujeme právě přání a podněty na otevření restaurací, kaváren či obchodů s jídlem – např. pekařství nebo řeznictví;  lidé si ve svém okolí často přejí také smíšené zboží. Zajímavé ku příkladu je, že lidé chtějí rybárnu stejně často jako řeznictví,“ komentuje za projekt jeho mluvčí Martina Slavíková. Zatím v projektu hlasovalo více než 27 tisíc lidí.

Z kategorie služeb a řemesel nejčastěji chybí čistírna, u volnočasových aktivit je to zase bazén. Taky jste měli pocit, že lékáren je spousta? Nenechte se mýlit, zrovna lékárna je nejžádanější obchod z kategorie zdraví. Hlasovat je možno v osmi kategoriích a do mapy můžete zadat  třeba i školu nebo školku, kterou byste měli rádi ve svém okolí.

chleba

O projektu

Díky projektu Hledá se obchod mohou lidé na webu www.hledaseobchod.cz zadávat své tipy na obchody v konkrétních ulicích českých měst. Vyjádří tím, jaké obchody a služby jim v jejich okolí chybí.

Pokud chcete podnikat, můžete od ČSOB získat unikátní data, jejichž součástí jsou i přání a potřeby lidí získané v rámci projektu Hledá se obchod a na jejichž základě můžete mnohem lépe svůj podnikatelský záměr vyhodnotit. Stačí se zaregistrovat na www.hledaseobchod.cz. ČSOB připravila spolu s partnery pro podnikatele i speciální zvýhodněné nabídky, které jim pomohou s rozjezdem jejich podnikání.

   
25.09.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [5] gazdina [*]

  Uzivi sa novovzniknuty obchod?

  superkarma: 0 26.09.2015, 20:42:26
 2. avatar
  [4] margot [*]

  SandraAbigail — #2 nj, tam je fakt prd. leda ještě vietnamci a sekáč. ale zas máš blíž na metro a do nemocniceSml30

  já bydlím v Modřanech - tu je všechno. jen "do města" je to už dost z ruky.

  superkarma: 0 25.09.2015, 20:14:35
 3. avatar
  [3] kobližka [*]

  Myslím,že prodejen s potravinami je dost,ale co mě (a nejen mě) chybí v našem osmitisícovém městě,je třeba docela obyčejné koupaliště a nějaká cyklostezka.

  superkarma: 0 25.09.2015, 19:45:48
 4. avatar
  [2] SandraAbigail [*]

  bobani — #1 tak to závidím, my máme v pražské Krči 4 herny/kasína, Lidl, Albert a jinak prakticky nic. Aspoň že Praha 4 už to snad konečně začala řešit a chce herny a kasína zlikvidovat. Už aby to bylo.

  1. na komentář reaguje margot — #4
  superkarma: 0 25.09.2015, 14:35:55
 5. [1] bobani [*]

  v mém okolí skutečně nic nechybí - je tu vše co k životu potřebuji Sml59

  1. na komentář reaguje SandraAbigail — #2
  superkarma: 0 25.09.2015, 10:35:00

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme