Bulvár

Co nám přinesla (ne)šťastná třináctka

Pokud čekáte roční bilancování ve stylu živelných katastrof, politických kauz či významných úmrtí, asi vás malinko zklameme. Bilanci uplynulého roku tentokrát pojmeme trochu netradičně. Událostmi, které jsou na hraně ironie, úsměvu a vlastně i těch katastrof. Berte je tedy s nadsázkou a dobře se bavte. :)

Leden 2013

Měsíc leden nezačal právě dobře. Tehdejší prezident Václav Klaus ve svém novoročním projevu vyhlásil částečnou amnestii. Před věznicemi se ihned nashromáždila různá individua, která čekala na „nevinné a nespravedlivě odsouzené“ přátele a příbuzné, a třináctka se v tu chvíli stala nešťastnou pro většinu slušně žijících spoluobčanů. Pro ty, kteří vyšli ven s igelitkami, se naopak stala šťastnou.

Únor 2013

Režisér českého původu Miloš Forman dostal v Los Angeles prestižní cenu Sdružení amerických režisérů. Předseda sdružení Taylor Hackford označil Formana za jednoho z největších filmařů naší doby. Škoda jen, že polovina Američanů si plete Čečnu a Česko a američtí filmoví fanoušci jsou tak rádi, že slavný režisér žije radši u nich, v Americe, v bezpečí.

Březen 2013

Historicky prvním přímo zvoleným prezidentem České republiky se stal Miloš Zeman. A v Národním divadle se předávaly ceny Thálie, pro něž si přišli i Spejbl s Hurvínkem. Březen se tak stal velmi významných měsícem pro tuto slavnou a populární trojici. :)

hurvajs

Duben 2013

Ve francouzském Marseille proběhl jeden z největších procesů v historii, ve kterém více než 5 000 žen z celého světa žalovalo firmu, která jim prodala závadné prsní implantáty. Ty mělo cca více než 300 000 žen, včetně Češek. Pokud se jedná o zdravotní problém, je to politováníhodné, pokud jde však jen o parádu, není bezpečnější mít prsa po tatínkovi?

Květen 2013

Květen, měsíc lásky a líbání. I přesto, že loňský světový rekord v „líbačce“ na Petříně nepadl (na jednom místě se tehdy v jednu chvíli políbilo 108 párů), tak i přesto se sešlo k dodržení tohoto prvomájového zvyku úctyhodné množství párů. Nechyběli ani muži s muži a ženy s ženami. Jóóó, láska je láska.

Lucie Bílá, Ilona Csáková / Láska je láska

Červen 2013

Dlouhé líbání určitě předcházelo i narození prvních českých paterčat, která přišla na svět v červnu v Praze, v podolské nemocnici. A hned se vyrojili závistlivci, kteří rodičům nepřáli ani finanční výpomoc ani gratulace z celé republiky, kterým vyrovnaně sekundovaly anonymy...
Jak jsi jen malý, český človíčku - dokázal bys Ty vychovat pět dětí?

Červenec 2013

To rovnou o celou armádu vychovatelů má postaráno malý princ George, který se narodil princi Williamovi a jeho manželce Catherine. Jeho narození předcházelo davové šílenství a po jeho narození jste si mohli s portrétem malého prince koupit: polštářek, hrnek, talířek, vázičku, peřinu, přívěsek, tričko, trenýrky, čepici, vidličku, lžičku, náramek, obrázek, nálepku, svíčku, lampičku, mončičáka... prostě všechno!

kate

Srpen 2013

Konec měsíce srpna byl ve znamení spuštění nového televizního kanálu ČT :D (a uměleckého ČT art.) Takže děti, žádný pohyb, žádné sporty, žádné učení, usedněte k obrazovkám, a tam seďte až do úmoru. A když vás televize omrzí, přesedněte k počítačům, jsou tam pro vás i nové webové stránky. Jenom, proboha, neběhejte venku nebo na hřišti. :)

Září 2013

Událost větší než volba prezidenta ovládla naši malou zemi. Džambulka alias Iveta Bartošová-Pomeje-Macurovo/Rychtářová se podruhé vdala. Odpočatá od násilného pobytu u moře si vzala klidného a vyrovnaného člověka, který už jí zůstane navždy, tomu věřte.

ivetka

Říjen 2013

Při jarním zahájení prací v prvních úsecích na D1 se předběžně počítalo s tím, že práce potrvají maximálně do konce října a dále se uvidí podle počasí. Byť bylo počasí příznivé, práce na prvním úseku nejen že nebyla dokončena, ale velmi žalostně vypadá i stav na ostatních čtyřech rozkopaných úsecích. S celkovým dokončením oprav se počítá v roce 2020, ale nevěřte tomu, že se toho naše generace dožije. Řidiči a řidičky, jezděte raději vlakem, nebo se naučte létat vzduchem.

Listopad 2013

Už se vám někdy stalo, že jste si koupili krabici vína, a místo lahví životadárného moku jste v ní našli životadárných sedm milionů? Někdejšímu poslanci sociální demokracie Davidu Rathovi se to stalo a představte si, šel za to do vazby. Jak je to možné? No, ale už je z vazby doma a v domácícm prostředí, byť pod dohledem a v očekávání procesu, se možná stane úspěšným spisovatelem a napíše třeba bestseller Motýlek II.

Prosinec 2013

A nejlepší nakonec. Zamáčknete slzu v oku, neboť polárník a horolezec Radek Kříž, který má za sebou i cestu po stopách Amundsena, tentokrát zlato do Zadní Třebaně nepřivezl. :(

krizzzz

Ale co, není všem dnům konec.
Rok s ne(šťastnou) 13 končí a začíná rok 2014.
Ať je pro vás šťastný!

redakce Žena-in.cz

použité fotografie: isifa.com a deník Zadní Třebaň

   
31.12.2013 - Společnost - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [9] Claire [*]

  Takže úspěšné dokončení jedné školy,narození neteřinky mojí, osobní život ok, kéž by to tak šlapalo dál......

  Negativa popisovat nebudu, nemám je ráda,Sml23Sml23Sml23Sml23, stala se u nás také - odešel mi strejda, bratranec přežil.....

  To už stačí, přeju všem lidem dobré vůle, ať se jim splní jejich přání, tužby, sny......

  Ať žijí život, za který se nemusí stydět oni sami a ostatní ještě za ně......

  superkarma: 0 01.01.2014, 23:25:15
 2. avatar
  [8] fulfy [*]

  No a začal novej rok a šup - mrtvej palestinec - sem zvědav, co se dozvíme, sotva se nastěhoval - už výbuch a v baráku zbraně a výbušniny.....to je fakt důstojnej zástupce zeměSml68Sml68Sml68Sml68Sml57Sml57Sml57Sml57, tady veškerá benevolence stranou a přerušit styky ...hnusný..

  superkarma: 2 01.01.2014, 22:28:38
 3. avatar
  [7] fulfy [*]

  Ale jo,nestěžuju si, na co, stejně by se člověk začal patlat v minulosti, takže nebilancuju,koukám raději dopředu,a všem přeju,ať se jim v novém roce daří Sml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 01.01.2014, 21:25:40
 4. avatar
  [6] gerda [*]

  pajda — #3 přísahala bych, že je to naše Vaska, výraz je naprosto stejný - mazaný a zvědavýSml30, jen to okolí je jiné. Mourinky jsou krásné.Sml67

  superkarma: 0 31.12.2013, 11:26:08
 5. [5] funnka [*]

  pro mě to byl asi nejlepší rok v mým životě.Byl naprosto klidnej

  superkarma: 0 31.12.2013, 11:15:13
 6. [4] MaVy [*]

  tohle byl jeden z mých nejhorších roků,věřím a i nějak cítím,že příští bude lepší,at je pro všechny Sml67Sml67

  superkarma: 0 31.12.2013, 10:40:51
 7. avatar
  [3] pajda [*]

  1. na komentář reaguje gerda — #6
  superkarma: 2 31.12.2013, 10:27:07
 8. avatar
  [2] rusalka2008 [*]

  Přeji celé redakci a všem Žínkám-in veselého Silvestra a hlavně lepší celý další rok!!!

  superkarma: 0 31.12.2013, 08:34:13
 9. avatar
  [1] rusalka2008 [*]

  Dobré bilancování, jen mi tam pár událostí chybí a pár přebývá... a jen technická: těch pět dětí ještě rodiče nevychovali a jestli se jim podaří třeba jen z menší části z nich vychovat slušné lidi, kteří budou aspoň základní školní docházku schopni splnit a po ukončení vzdělávání i pracovat, teprve pak smeknu klobouk...

  Tím tedy rozhodně neschvaluji nenávistné postoje k této rodině.

  superkarma: 1 31.12.2013, 08:32:38

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme