Jak jsem upozorňoval, má dnešní horoskopové téma ještě jednu podmnku. Pokud chcete mít šanci na výhru DVD-dárku, musíte odehrát alespoň jednu turnajovou hru v Samolodích. Ale pozor, šance na pěknou výhru se vám tím dvojnásob zvyšuje!

Dnes si budeme celý den povídat o partnerských horoskopech. Jeden příspěvek tradičně odměním dárkem (viz níže). Abyse ale měly šanci na dárek, musíte krom příspěvku odehrát alespoň jednu hru Samolodí v Pátečním turnaji o 500 korun!

Je jedno, na jaké pozici se umístíte, dokážu si ale představit klikařku, která získá jak dárek za příspěvek k tématu, tak i výhru v Samolodích - a to by bylo terno!

Není to složité, Samolodě se hrají podobně jako lodě na čtverečkovaném papíře. Jak konkrétně na to, zjistíte v novince: Pro velký úspěch turnaj v Samolodích pokračuje i v pátek (klikni).

Téma dne 20. 9. 2013: Osudové (partnerské) horoskopy

  • Věříte horoskopům?
  • Jak si podle partnerského horoskopu máte se svým protějškem sednout?
  • Pomohl vám horoskop při výběru partnera?

Své odpovědi na mé otázky posílejte formou příběhu nejpozdejí 20. 9. 2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Na jednu čtenářku tu za příspěvek čeká pěkný DVD dárek, totiž dvě videa věštce Stanleyho Bradleye (doufám, že se to jeho jméno takhle skloňuje), konkrétně Dům vztahů a Pokladnice schopností a energie. Tak hurá na to!

K yískání dárku bude kromě příspěvku potřeba ještě splnit jednu malou podmínku. Jakou? To vám prozradím v novince 20. 9. 2013 v 8.30 hodin.

Mimochodem, povšiměte si, že naše redakční vědma oživuje rubriku Horoskopy (klikni)!

bradleybradley

Reklama