Začala bych tím, co  mě na chlapovi zaručeně odradí.

Stačí jeden z nepřehledných faktorů a dávám od něj ruce pryč. Každopádně pokud se chová nevybíravě (perverzně), tak o něm ani neuvažuji.

Když i komunikace vázne, usoudím, že pokud si ani na začátku nemáme co říct, pokračování by bylo zbytečné.

Kuřáci mě nijak zvlášť taky nepřitahují, o alkoholicích nemluvě.

Co mi je úplně proti srsti, je suverénnost a chlouba. Přeci když se mi chlap líbí, tak je to hlavně kvůli jeho skromnosti a částečné tajemnosti!

Naopak pokud je navíc galantní a zajímá se o mé potřeby, vyhrál to na půli cesty. Letím prostě na voňavé, klidné a vyrovnané typy. Pokud má charisma a je příjemný, uvažuji o další schůzce už po deseti minutách hovoru.

Za to, kdyby mě chlap nezaujal  už na začátku, vykroutila bych se z toho už po pěti minutách hovoru.

Musím přiznat, že mě osobně imponují vysocí chlapi s ne vystříhanými vlasy - tak trošku nedbalá elegance, a sportovci! O pravý opak (malý, tlustý, plešatý) bych si ani takříkajíc neopřela kolo.

S mým současným přítelem jsem se seznámila na pracovišti a sbalili jsme se navzájem hraným nezájmem. Všichni se se mnou bavili a já s nimi, jen my dva, když jsme se měli potkat, raději jsme se na sebe nedívali. Stačilo, aby řekl jednu větu, na kterou jsem mohla zareagovat... A bylo to.

Po třech dnech, co jsme se poznávali, si zlomil kyčel a já jezdila randit do nemocnice. Je to asi první chlap, se kterým jde vše hezky pomalinku :) 

Díky bohu. Jen ta noha mě trošku mrzí... Kvůli němu samozřejmě.

Riel


No nejsi sice zrovna málo vybíravá, ale proti gustu žádnej dišputát.

To já to mám jinak. Vždy mne přitahovaly prsaté blondýny, a doma mám nakonec krásnou hubenou brunetu :)

Někdy si člověk prostě poručit předsudky nedá :-)

Dnes se bavíme o flirtování, balení a harašení. Prostě o lásce, především o jejím počátku, ať už měla jakékoliv konce...

Své příběhy a tím i vstupenky do možnosti získat dáreček posílejte na:

redakce@zena-in.cz

Reklama