svíčky

Minulý týden jste si mohly, milé čtenářky, přečíst rozhovor s věštcem, šamanem a léčitelem Pavlem Švarcem. Najdete ho na tomto odkaze...

Pavel Švarc poskytuje své služby ve Věštírně Květy Fialové, tedy on-line telefonické věštírně, fungující na základě spojení obrazu (volající věštce vidí) a telefonátu (ten samozřejmě není veřejný a slyší ho jen věštec a volající).

Věštírna Květy Fialové (www.vykladzive.cz)

věštírna

Věštírna Květy Fialové funguje jako věštírna přes telefon. Klient má možnost vybrat si jednoho z mnoha věštců, každý má na stránkách profil a je možné zjistit si z odkazů další informace. Nevoláte tedy anonymnímu člověku, ale konkrétní osobě, kterou máte možnost trochu poznat, ale také vidět přímo při práci. Celé to funguje se spojením telefon a webkamera, kterou má věštec. Ten nevidí vás, ale vy věštce vidíte. Klient tedy zůstává vždy skrytý a anonymní.

Rozhodl jsem se vyzkoušet, jak dobří věštci ve Věštírně Květy Fialové jsou, a dal jsem si s Pavlem Švarcem schůzku. Co mi odhalil?

Šamanova věštba

Pavel ŠvarcHned na začátku mi šaman vysvětlil, že se orientuje hlavně na vztahové záležitosti, ale je schopen říct mi více i o mé kariéře a financích.

Zajímalo mě, jak probíhá taková věštba po telefonu, protože mi přišlo, že k podobným věcem je potřeba osobní kontakt, ale Pavel Švarc mi vysvětlil, že se dokáže na člověka napojit i na dálku. Potom už vytáhl své karty a dali jsme se do věštění a...

...musím říct, že mě šaman docela překvapil. Jsem k hádání budoucnosti běžně docela skeptický, přesto jsem byl s jeho prací spokojený. Vztahově žádná překvapení, šaman mi přesně vylíčil, jak to mám v partnerském svazku a kam se budeme vyvíjet. Finančně jsem se dozvěděl opravdu zajímavé věci a nejvíc mě potěšily zvěsti shůry o mých pracovních úspěších. Jestli karty nelhaly, bude letošní rok ještě zajímavý.

Chcete vědět, kolik budete mít dětí?

Zajímá vás, kolik budete mít dětí? Tady vám pomůže chiromantie. Jak mi šaman ukázal, počet dětí se skrývá v pravé lidské dlani mezi ukazováčkem a prsteníčkem. Počet svislých čar prozrazuje počet dětí.

Reklama