Bulvár

Co máte ještě na srdci?

Dnes je třetí, poslední den státního smutku, který vyvrcholí pohřbem Václava Havla. Mnohým z nás bude tato událost ještě dlouho doznívat v srdcích a svým způsobem ovlivní i letošní Vánoce.

heart

Kdo není bez citu, těžko se ubrání dojetí a přestane na Václava Havla myslet. Tento týden byl plný emocí a smutku, ale zároveň snad i zamyšlení do budoucnosti. Dnes se definitivně rozloučíme s Václavem Havlem. Někdo jen ve své mysli, jiný se půjde poklonit jeho památce na Pražský Hrad.

Já za něj zapálím další svíčku a budu vám k dispozici v roli editorky. Původně jsem si s vámi chtěla povídat o vánocích a dárcích pro domácí mazlíčky. Nakonec jsem usoudila, že by to nebylo vhodné, byť bychom si řekli, že Václav Havel měl zvířata rád a že už bylo smutku dost.

Když jsme se v redakci domlouvali, jaké téma zvolíme na dnešek, rozhodli jsme, že to necháme na vás a na vašich srdcích. Zdá se vám to příliš patetické? Dobře, nepište tedy.

Ale pokud máte něco na srdci, chtěla byste něco vzkázat čtenářkám nebo popřát krásné Vánoce a zdraví do nového roku, bude váš příspěvek samozřejmě vítán.

Dnešní vydání bude kratší, proto prosím, posílejte své příspěvky pouze do dvanácti hodin. Děkuji za pochopení a budeme se těšit na: redakce@zena-in.cz

   
23.12.2011 - Společnost - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [6] jerenika [*]

  Novoroční předsevzetí ať se nám vyplní,srdce naše ať se radostí zaplní,do nového roku ať vstoupíme s radostí,se zdravím, štěstím a bez starostí. 

  Všem přeji krásné Vánoce a šťastný Nový rok :)

  superkarma: 0 23.12.2011, 23:30:55
 2. avatar
  [5] ladouch [*]

  Všem, všem, všem krásné a klidné prožití vánočních svátků v pohodě a pokud možno v kruhu rodinném.Sml16Sml16Sml16Sml16

  superkarma: 0 23.12.2011, 21:52:16
 3. [4] JanostikovaLenka [*]

  VÁNOCE JSOU SVÁTKY KLIDU A POHODY. PROTO VŠEM PŘEJI ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A LÁSKU.

  superkarma: 0 23.12.2011, 11:51:27
 4. [3] Megan11 [*]

  Jsem velmi, velmi vděčná, že jsem ve svém životě mohla zažít hlavu státu a vládu, jíž bylo možno věřit a maximálně si jí vážit. 

  Děkuji za empatii, svobodu, lásku se kterou tuto zemi pan prezident Václav Havel vedl a přesvědčení, že zde bude lépe. Vím, že pan Havel v posledních letech již nemohl do politiky zasahovat, stejně ale cítím, jako by s ním odešla i má naděje na lepší dny. 

  DĚKUJI....V MÉM SRDCI MÁ PAN PREZIDENT VÁCLAV HAVEL SVÉ MÍSTO JIŽ NAVŽDY. MARTINA

  superkarma: 1 23.12.2011, 11:34:53
 5. [2] kajinek [*]

  Všem krásné a klidné vánoce, do nového roku hodně zdraví, štěstí a pohody přeje kajínek

  superkarma: 0 23.12.2011, 11:32:07
 6. [1] akčak [*]

  OD RÁNA SE POKOUŠÍM POSLAT PŘÁNÍ A NEJDE TO ,TAKŽE TOUTO CESTOU PŘEJI REDAKCI A VŠEM ČTENÁŘUM  KRÁSNÉ VÁNOCE A HODNĚ ZDRAVÍ V NOVÉM ROCE

  superkarma: 0 23.12.2011, 10:08:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme