Dnes je třetí, poslední den státního smutku, který vyvrcholí pohřbem Václava Havla. Mnohým z nás bude tato událost ještě dlouho doznívat v srdcích a svým způsobem ovlivní i letošní Vánoce.

heart

Kdo není bez citu, těžko se ubrání dojetí a přestane na Václava Havla myslet. Tento týden byl plný emocí a smutku, ale zároveň snad i zamyšlení do budoucnosti. Dnes se definitivně rozloučíme s Václavem Havlem. Někdo jen ve své mysli, jiný se půjde poklonit jeho památce na Pražský Hrad.

Já za něj zapálím další svíčku a budu vám k dispozici v roli editorky. Původně jsem si s vámi chtěla povídat o vánocích a dárcích pro domácí mazlíčky. Nakonec jsem usoudila, že by to nebylo vhodné, byť bychom si řekli, že Václav Havel měl zvířata rád a že už bylo smutku dost.

Když jsme se v redakci domlouvali, jaké téma zvolíme na dnešek, rozhodli jsme, že to necháme na vás a na vašich srdcích. Zdá se vám to příliš patetické? Dobře, nepište tedy.

Ale pokud máte něco na srdci, chtěla byste něco vzkázat čtenářkám nebo popřát krásné Vánoce a zdraví do nového roku, bude váš příspěvek samozřejmě vítán.

Dnešní vydání bude kratší, proto prosím, posílejte své příspěvky pouze do dvanácti hodin. Děkuji za pochopení a budeme se těšit na: redakce@zena-in.cz

Reklama