Na dnešní téma se moc těšila čtenářka malinke-kote. Zvířátka miluje a tak nám o tom svém zvířátku samozřejmě napsala. Je to pejsek, jmenuje se Beník a s čím se rád hraje, to se dozvíte v příspěvku.

Přeji všem pěkný den,
na dnešní téma jsem se hrozně těšila a to proto, že zvířátka miluji. To ale už asi všichni víte. Také víte i o kom budu psát. Ano o našem psovi Beníkovi. Náš Beník si strašně rád hraje. Dokáže si hrát sám, ale někdy ho to nebaví a tak otravuje ostatní a proto se i my zapojujeme a hrajeme se sním. Nejraději má přetahování jakýkoliv hraček a nebo má radost když mu jí někam hodíme. Jenže to už je větší problém, protože nerad hračku pustí z tlamičky a tak mu jí těžko můžeme hodit. Nělkdy nám jí dá dobrovolně a někdy bohužel „násilím“.

S čím si nejraději hraje? S tím co píská. Ať je to míček, ať je to pískací kostička. Prostě to co má pískací věcičku v sobě. Ale dokáže si hrát s jakoukoliv hračkou. Když byl maličký koupili jsme mu malého tygříka co píská a ještě k tomu pískací míček. Možná proto má rád spíše hračky pískací. Postupem času mi „kradl“ moje plyšáky z dětství co jsem si schovávala, takže má převážně i dědičné hračky. Jsou tedy čtyři vyjímky, které jsem mu nedala a mám je na horní poličce kam opravdu nedosáhne. On by si to tedy jen tak sám nevzal, ale schválně by do nich šťouchal a čekal až spadnou na zem, dělal by že nic a čekal zda mu jí dám a nebo uklidím zpátky. Má ale převážně kupované speciálně pro psy a pár vyjímek, které pro psy přímo určené nejsou.

Beník je opravdu dost hravý a kór když má novou hračku. Brzy mu budou tři roky a tak dostal předčasně k narozeninám novou hračku, se kterou si opravdu dost vyhraje. Má to 12 pískáte a na ocasu to má zvuk spíše do kachny, i když bylo psané že to bude chrochtat. Sami se můžete na konci článku podívat na fotografii, kterou vám zašlu. Máme také ještě hravého džungaráka, který si vystačí opravdu sám. Strašně si oblíbil kolo, na kterém běhá neustále když nepije, nespí a nejí.

Co má ale opravdu Beník nejraději? U rodičů od přítele má takovou malou kačenku která kdysi pískala a tu strká pod gauč a má z toho ohromnou radost když mu jí někdo vyndá. Je to občas až dost otravné, protože člověka rozhodně nebaví každých 5vteřin se zvednout, lézt po zemi a vyndávat drátem tu jeho malou kačenu. U mých rodičů zase má rád hopsakouly, kterou také strká pod gauč a všude možně kde je mezera kam se vejde. U nás doma to moc nedělal, protože malé věci neměl, ale také se mu povedlo narvat hopsakouly tam kam se ve skutečnosti nevejde. Teď máme novou ložnici a pod postelí je mezera kde se mu hopsakoule prostrčí lehce. Včera zjistil že jí tam může házet tak se o to snaží, ale až mu uvízne někde uprostřed postele tak to bude asi velký problém jí vyndat.

Náš Beník naštěstí svoje hračky neničí a ani nic jiného. Je pravda, že tedy jeden svůj velký plyšák roztrhal, ale to bylo hrou. Prostě ho čapl a lomcoval s ním tak dlouho až ty díry co se do něj udělali zašít nešly, tak se musel bohužel vyhodit. Ten plyšový slon také byl jeho nejoblíbenější hračka, kterou ukradl sestře. Ale jinak jiné věci nezničil a svoje hračky si opravdu hýčká už od malička.

Převážně máme videa když byl malý, jak si hrál, ale také jsem v pátek natáčela video, kde zkoumá svojí novou hračku, které se ze začátku bál. Teď už je to mezi jeho nejoblíbenější hračky.

Užijte si dnešní den, i když to na pěkné počasí nevypadá.

malinke-kote

Děkuji za pěkný příspěvek, Beník je opravdu hravý, ať mu to zůstane.

Text nebyl redakčně upraven

k

  • Jak hravé je vaše zvířátko?
  • Zapojuje vás do hry, nebo si vystačí samo?
  • S čím si nejraději hraje? Jsou to hračky koupené, speciální pro zvířata, nebo obyčejné předměty?
  • Máte hravého psa, kočku, nebo obojí?
  • Máte jiné zvíře, které si rádo hraje? S čím a jak?
  • Bavíte se u toho, nebo spíš trnete, co vyvede?
  • Má vaše zvíře nějakou kuriózní zábavu, kterou jste ještě neviděla? Z čeho hra vznikla?
  • Už vaše zvířátko v zápalu hry něco zničilo?
  • Máte zvířecí hry natočené na video?

Napište nám, pošlete fotku hračky nebo zvířecího dovádění na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama