Tématem je dnes včerejší svátek. Pište mi, jak jste ho trávily, milé čtenářky! Posílejte mi své fotografie a pište příběhy, které se vám včera staly. Zavzpomínat můžete i na 17. listopad ´89...

listopad

Téma je dnes rodinné, a proto vám povím, jak jsem trávil včerejší volný den. Kamarád slavil narozeniny, takže jsme byli u něj na návštěvě a krásně jsme si to užili.

Jediné, co mě trochu nepotěšilo, bylo časné vstávání - člověk si o dnech volna rád přispí, tedy většina lidí, řekl bych. Ale vše bylo vykompenzováno příjemným poklábosením.

Když jsem jel minulý pátek na trénink, dostal jsem plakátek, který mě lákal na pohřeb demokracie, který se konal s proslovy na Staromáku. Chvíli jsme zvažovali, jestli se tam nepůjdeme podívat, ale nakonec jsme se rozhodli nekazit si volný den politikou, ačkoli je volný právě díky politice. Je to možná trochu nevlastenecký přístup, ale na druhou stranu si nemyslím, že by naše přítomnost na podobné akci cokoli změnila. (A mimochodem otázka politických změn není na jeden krátký článek o tom, jak jsem trávil 17. listopad, ale na sáhodlouho debatu. Každopádně na podobnou akci bych beztak aktivně nešel, spíš jen na čumendu.)

Tak jsme hráli hry, konverzovali, baštili skvělý dort, bavili se a v podvečer vyrazili zase domů.

A jak jste trávily 17. listopad vy, milé čtenářky?

(Foto)téma dne 18. listopadu 2011: 17. listopad

  • Posílejte mi své fotky ze včerejšího svátečního dne!

Doufám, že jste si volno náležitě užily, milé čtenářky, a něco pěkného vyfotily. Zajímá mě, jak jste volný den trávily. Posílejte mi proto fotky a doplňte je krátkými příběhy. Vezmu i příběhy bez fotek, ale s fotkou máte větší šanci, že je uveřejním, když bude příspěvkový přetlak. A pokud chcete, zavzpomínejte i na 17. listopad 1989, ale zde opravdu jen s fotkou! Docela mě zajímá, jestli na tento den máte nějakou fotovzpomínku.

Za svůj příspěvek můžete získat Knihu o kávě od Petry Veselé a krásný kávový set dvou hrníčků ZESPRESSO CAFÉ. Abyste si mohly lépe vychutnávat volné dny plné pohody.

Příspěvky očekávám 18. 11. 2011 do 15.00 hodin na následující e-mailové adrese...

hrnekkniha

Reklama