Dobrý večer Radime a ženy-in!
Tak já mám super sexuální zážitek z loňské štědrovečerní půlnoci. Ale bohužel jsem nebyla jeho aktérem, jen pozorovatelem, ještě s mým dospívajícím synem a desítkami lidí, kteří šli na půlnoční mši.

My do kostela nechodíme, ale po večeři chodíme navštívit babičku s dědou a donést jim dárky. Jdeme přes celé hezky svítící  zasněžené město, potkáváme lidi spěchající na půlnoční, s některými se pozdravíme a popřejeme hezké svátky.

No a před hřbitovem na takovém menším parkovišti stálo auto, zevnitř řvalo hlasité techno a do toho bylo slyšet řev chlapa a ženské, ze kterého bylo všem zkušeným naprosto jasné, při jaké bohulibé činnosti ho vydávají. Zvlášť když se to dobře odpérované auto houpalo pěkně do rytmu, jako v té známé televizní reklamě na kterési auto, ve kterém si to rozdávají dvě slunéčka sedmitečná.

Asi si ti dva v autě mysleli, že ta hudba zvuky překryje, ono to parkoviště je normálně v noci naprosto opuštěné, jenže si neuvědomili, že kolem vede cesta do kostela. No a tak se odvázali. My jsme se na sebe se synem podívali a hlasitě jsme se rozchechtali, ženatí pánové se před svými zaraženými polovičkami jen potutelně usmívali a tvářili se, že si ničeho nevšimli, babky v šorcích se zastavovaly a křižovaly se, asi si myslely, že to sám ďábel byl vyslán, aby kazil lidem štědrovečerní náladu.

Nějací rozpustilí mladíci pak kolem auta házeli bouchací kuličky a tím asi ty dva uvnitř probrali. No co vám mám říkat, děda s babičkou nám nejdřív nevěřili, pak se taky chechtali, a my se synem se chechtáme dodnes, když kolem nás jede auto s hlasitě puštěným technem.
Bonda


Díky, Bondo,
vy nezklamete nikdy.:-) Musím říci, že teď se na hodně hlasitě ozvučená auta také budu koukat jinak. Zvláště na Štědrý den... Napadá mě... Ještě štěstí, že tam ti dva neměli puštěné koledy!!! :-)

Reklama