Nad dárkem z lékárny se zamýšlí čtenářka Dominka K. Připadá jí, že jsou to dárky, které člověk opravdu použije. Souhlasíte s ní?

Jsou dárky z lékárny užitečné? Čtenářka Dominika K. Myslí, že ano...


Dárky z lékarny jsou určitě dobrý nápad, protože je to většinou věc, kterou člověk opravdu použije, ať už se jedná o jakékoliv vitamíny či léky nebo kosmetiku. Myslím, že mě osobně by se momentálně hodil z lékárny nějaký dáreček jako například mast na strie nebo jakýkoliv kvalitní výrobek pro miminka, protože po Vánocích čekáme přírůstek do rodiny :-)

Osobně jsem z lékárny asi nic nedostala, nebo o tom nevím. Co jiného ale koupit babičce nebo dědovi pod stromeček? V každém případě něco čím se jim zavděčíte, takže bych volila nějaký ten vitamín, přírodní kosmetiku pro babičku a pro dědu například sadu holení, kterou už jsem v lékárně taky viděla. Vždyť když jdete okolo všimněte si, že spousta lékáren má buď leták nebo přímo vystavené výrobky ve výloze a lákají lidi... no každopádně je to pro ně správný krok :-)

Dominika K.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama