Celkově určuje naše zdraví životní styl (dlouhodobě a v průměru) z 80 %! Pouze těch zbývajících 20 % je dáno všemi ostatními vlivy – zejména dědičností a zdravotnickou péčí.

Co to vlastně je, zdravý životní styl? Nejdůležitější je těchto několik oblastí: 

 1)šaratica Nekouření

2) Zdravá výživa (= přiměřená, pestrá a vyvážená)

3) pravidelný pitný režim

4) Vysoká pohybová aktivita

5) Pouze limitovaná konzumace alkoholu

6) Dostatek spánku

7) Optimistický přístup k životu

Pokud tyto hlavní zásady budete dodržovat, uděláte pro své zdraví neuvěřitelně dobrou službu! Budete mít velmi dobrou startovací pozici pro to, abyste měli:

1/ Normální krevní tlak

2/ Nízkou hladinu cholesterolu v krvi

3/ Dobrou tělesno kondici a výkonnost, nízkou únavnost

4/ Svěží a zdravý vzhled

5/ Dobrou psychickou pohodu

6/ Vysokou odolnost vůči nemocem, nízký výskyt nemocí   

Nevěřte tomu, že to nejdůležitější pro vaše zdraví může či dokonce musí udělat někdo za vás, že za většinu nemocí může životní prostředí, které nemůžete ovlivnit, že to nejdůležitější jsou vitamínové preparáty a kvalitní léky, že nejsilnější vliv má dědičnost kterou nemůžete ovlivnit... Věřte tomu, že hlavním, kdo ovlivňuje Vaše zdraví, jste Vy sami!

V udržování zdravého životního stylu Vám může pomoci i Šaratice!

šaraticaŠaratica – přírodní pomocník při udržení zdravého životního stylu a při detoxikaci  organismu

Při detoxikaci organismu nám mohou pomoci přírodní projímadla a minerálky. Jednou z nejoblíbenějších je Šaratica, sírano-sodno-hořečnatá minerální voda. Je doporučována k léčbě při chronických zácpách a dalších zažívacích potížích. Ani při dlouhodobém užívání nevzniká návyk organismu na Šaratici a její účinky jsou stále stejné.

Nejen, že pozitivně působí na vyprazdňování, ale také tělu dodává potřebné minerály a neodvodňuje jako umělá projímadla. Oproti umělým projímadlům zde nehrozí riziko vzniku závislosti a díky svému přírodnímu složení je Šaratica vhodná i pro těhotné ženy. 

K dostání je především v lékárnách v lahvích o objemu 0,5 l. Nejznámější je přírodní Šaratica, která má dlouholetou tradici nejen v České republice, ale i v zahraničí. 

Reklama