Novinky

Co je to za obludu?

Tak tuhle otázku si vyslechla čtenářka setury, když přivedla domů svého přítele. A sama se teď snaží, aby podobně nereagovala na přítele své dcery.

Zase se ukazuje, že na vzhledu nezáleží. Takoví uhlazení a na pohled slušně vypadající kluci mohou být zase pěkní neřádi, že? Moc Vám děkuju za příspěvek, milá setury, a přeju krásný den.


Co je to za obludu? Zeptala se mě maminka, když viděla mého přítele. Dlouhé háro mu splývalo přes ramena a několikacentimetrová jizva z něho dělaly borce číslo jedna. Můj miláček si mě získal svalnatou postavou a dobrodružnou povahou. Nezapadal do škatulky přijatelných nápadníků rodičů, ale co naplat, jeho přitažlivost byla přímo magická. Byl pravým opakem uhlazených slušných hochů ze školy, kteří u maminek sbírali cenné body. Prázdniny dávno skončily, ze stromů padalo barevné listí a podzim hlásil přicházející plesovou sezonu. Ve třídě koloval zahraniční časopis s módou a se spolužačkami jsme pozorně sledovaly každý detail vyobrazených šatů. Tady se nic takového nedalo koupit, byla jediná možnost, ušít si model sama. Nakoupily jsme látky a pustily se do šití, ale snaha vytvořit dílo z časopisu bohužel vyšla naprázdno. Přece jen ty zahraniční hadříky měly jiný šmrnc a naše domácí šití se s nimi nemohlo rovnat. Byla jsem z toho nešťastná a na ples jsem se netěšila. Těsně před ním přítel pro mě někde vysněné šaty sehnal a úplně mě ohromil. Byly krásné stříbrozelené a padly mi jako ulité. Přesto že tomu nikdo nevěřil, vztah nám vydržel déle než plesovou sezónu. Okolí si zvyklo, že jsme spolu a akceptovalo naší lásku. Přítel, který dělal dojem grázla, byl ve skutečnosti citlivý a solidní kluk. Zatímco uhlazení a takzvaně vhodní kluci byli nestálí a vztahy jim krachovaly, já se svým přítelem byla stále. Léta plynou, ale geny nepřelstíte, takže by mě nemělo překvapit, že se situace opakuje. Dcera básnila o svém příteli, je pochopitelně jejími slovy boží a skvělej. Když jsem ho viděla, tak jsem se sotva udržela, aby to se mnou neseklo. Nejdřív mi chvilku trvalo, než jsem se vůbec zorientovala v té jejich partičce zvláštních lidí. Ocvokované kožené bundy, různobarevné vlasy a celkově působili jak z jiné planety. Musela jsem se ovládnout, abych nedala průchod svým pocitům a nezopakovala to, co jsem sama slyšela na adresu svého přítele. Vždyť i on byl boží a skvělej, tak mě přece teď nerozhází nějakej pankáč.

setury

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne Jaký typ muže se vám líbí?

 • Máte svůj jeden typ muže, který se vám líbí?
 • Nebo je jich víc?
 • Líbí se vám malí, velcí, hubení, tak akorát, silnější, tlustí, svalovci...?
 • Jakého chlapa máte doma?
 • Změnil se váš partner od seznámení?
 • Jak moc?

Prosím, další příspěvky už neposílejte. Zanedlouho na jednu z vás čeká tento dárek: Šampon pro barvené vlasy, rtěnka od Mary Kay a k tomu krásný růžový šátek.

muz

   
10.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [6] Boros [*]

  bonda — #2 někdo ani nestačí zešednout, hned oplešatí

  superkarma: 0 11.03.2014, 12:31:11
 2. [5] Trefa [*]

  Trefa:dlouhe vlasy nejsou prekazkou,zalezi na povaze.

  superkarma: 0 10.03.2014, 21:39:10
 3. avatar
  [4] samecka [*]

  jooo, geny nevyse-eš... Sml57

  superkarma: 0 10.03.2014, 20:44:58
 4. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Vzpomínka na mou pubertu, ale nebyl to dobrý kluk.

  superkarma: 0 10.03.2014, 16:27:41
 5. avatar
  [2] bonda [*]

  Máš pravdu, dej chlapci šanci, však i ten nejbarevnější jednou zešedne a zmoudří.

  1. na komentář reaguje Boros — #6
  superkarma: 0 10.03.2014, 15:32:00
 6. [1] cilani [*]

  :-D pankáči jsou fajn....

  superkarma: 0 10.03.2014, 15:24:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme