Zdravím všechny!

Snad si neříkáte,už zase píše ifulinkaa,to bych nerada!

Zamyslela jsem se nad otázkou štěstí, přemýšlím, co lze za to považovat. Pár námětů je v úvodním článku k tématu, to ano, ale pro mě největším štěstím je rodina a zdraví . Bez ostatního se obejdeme, i když je nám příjemné!  Jsme rádi, když si ono pověstné "něco" na nás sedne a třeba něco vyhrajeme.Když potkáme dávného kamaráda, se kterým prokecáme hodinu (to se mi stává často). Když si vlastním úsilím splníme svůj sen, taky považujeme za štěstí tu možnost pro sebe něco vykonat.

Vám přeji všem mnoho štěstí, ať už jej máte "zakleté" v čemkoliv!

Štěstíčko přejeme i my vám! Ať se vás drží na každém kroku.

Měla jste i vy z pekla štěstí? Zachránila jste si čistě náhodou práci, čest, život, peníze, nebo jste se díky šťastným náhodám vymotala ze životní krize? Potkalo vás štěstí ve chvíli, kdy jste ho vůbec nečekala? Vyhrála jste v loterii, když jste zrovna neměla na zaplacení účtu? Potkala jste starého známého, když jste zrovna nejvíc potřebovala jeho pomoc? Zlomila jste si ruku a u lékaře potkala svou životní lásku? Utekla jste hrobníkovi z lopaty? Vyhrála jste v soutěži novou televizi den poté, co stará vypověděla službu? Máte na štěstí kliku, nebo se vám spíš vyhýbá?

A co děláte pro to, aby vás nějaké štěstí potkalo? Jdete mu vstříc, nebo čekáte, až přijde samo? Pomáháte si například sbíráním čtyřlístků? Napište nám svůj příběh o štěstí i vy!

Své příběhy nám posílejte na e-mail

redakce@zena-in.cz

Došlé příspěvky budeme v průběhu celého dne zveřejňovat a na ty nejzajímavější samozřejmě čeká odměna.

Reklama