K dnešnímu dennímu tématu na ženě-in o ztrátách a nálezech vám přikládáme tip na knihu populární britské spisovatelky Alexandry Potter, ve které se hlavní hrdinka snaží najít hlavně samu sebe. Že to znáte? Prožijte romantický příběh se sympatickou Delilou...

Alexandra Potter
Co je nového, kotě?

Co bys udělala, kdyby tě tvůj přítel po deseti letech vztahu požádal o ruku? Zavýskla ano, popadla prsten s diamantem a předplatila si časopisNevěsta? Nebo zpanikařila a uvědomila si, že je nejvyšší čas zmizet? Delila dospěla k velkému rozhodnutí. Sebere psa Tlusťocha, sbírku desek od Toma Jonese a opouští jak svého přítele Lennyho, tak i nudný Yorkshire a vrhá se do víru velkoměsta. Náhodné setkání s televizním produkčním Charliem ji zavede přímo do Notting Hillu, kde potkává výstřední Vivienne a jejího kamaráda Sama, dobrosrdečného provozovatele místní kavárny.
Deliliny sny se začínají plnit. Bydlí v luxusním bytě, přes den nakupuje oblečení od módních návrhářů a večer vymetá nóbl restaurace. Nachází novou lásku a nový život. Najde ale i samu sebe?

obalka

Z anglického originálu What’s New, Pussycat? přeložila Denisa Novotná ml.
256 stran, MOC 279 Kč
V listopadu 2013 vydává Kristián

Knihu Co je nového, kotě? můžete se slevou zakoupit i na www.bux.cz.

Více také na:

Reklama