Zajímavé dilema řeší čtenářka Paradajka. Zvažuje koupi robotického vysavače, ale zároveň váhá, zda je to výchovné. Zda by nebylo lepší zapřáhnout děti - co myslíte, milé čtenářky?

Diskutujte o následujícím příspěvku čtenářky Paradajky, milé čtenářky. Myslíte si, že robotický vysavač může být v určitém ohledu nevýchovný?

Dnes jsme měli téma: Co vám doma chybí? Zasílání příspěvků již skončilo. Krátce po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem.


Dobrý den,

před pár lety začala éra domácích mini kávovarů na kapsle. Sice jsem váhala, jestli ho potřebujeme, ale už jsem se viděla, jak si doma připravujeme krásné Latte nebo Cappucino. Navíc se před vánoci všichni výrobci předháněli v akčních nabídkách a já byla dost nalomená. Ale nad koupí jsem váhala a to ze dvou důvodů. Především je to další spotřebič, který stojí na kuchyňské lince. Dalším důvodem byl fakt, že je to pěkná „pokladnička“. Přibližně ve stejné době se na trh dostaly taky instantní kávy typu Espresso a ty mé touhy po domácí kavárně plně uspokojily. Manžel má rád čisté Espresso a já si mléko na Cappucino ušlehám ručním šlehačem, který schovám do šuplíku.

Ale mým současným snem je robotický vysavač. Se dvěma malými dětmi je vysávání nekonečená práce, takže bychom ho určitě užili. Už jsem si pomalu začala shánět informace o výrobcích, ale nečekaně nám náš starý vysavač dosloužil. A protože jsme zrovna měli jiná větší vydání, koupil se opět běžný vysavač. Ale i tak je lepší než ten původní. Má navíc jednu hubici na vysávání dřevěných parket, takže jde vysávání lépe. Ještě tak dva roky to budu muset vydržet a pak už do vysávání zapojíme i naše ratolesti. A z výchovných důvodů možná u klasického vysavače zůstaneme i nadále.

Přeji Vám všem krásný den,

Paradajka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. října 2011: Co vám doma chybí?

Zasílání příspěvků k dnešnímu tématu již skončilo. krátce po 16.00 hodině se dozvíte, kterou z přispěvatelek jsem odměnil luxusní termokonvicí Tchibo.

tchibo

konvice

Reklama