Rodina

Co je Gastronaut

Také máte každý pracovní den rozplánovaný od rána do večera, ale víkendové řádky máte v diáři prázdné? Máte rádi jídlo a pití, chvíle strávené s vašimi blízkými a rádi objevujete něco nového? A stává se vám, že vám zajímavé akci prostě utečou, protože jste se o nich nedozvěděli včas, a vy pak litujete, že jste se jí nemohli zúčastnit? Pak právě pro vás jsme stvořili Gastronauta!

gastronaut

My v redakci Smart Pressu jsme to s prací asi trochu přeháněli. Honili jsme se za zajímavými tématy a snažili jsme se vydávat co nejkrásnější kuchařky. Potom jsme se ale rozhodli, že chceme trávit víc času se svými blízkými a že i náš volný čas si zaslouží pořádně naplánovat. A tak jsme si začali dávat tipy na zajímavé akce, trhy, ochutnávky a kurzy, které nás zaujaly – a s překvapením jsme zjistili, kolik jich je! Proto jsme se rozhodli je všechny sepsat a to plánování tak pořádně usnadnit – sobě i vám!

 Gastronaut.cz:  Rozcestník dobrých chutí

Gastronaut je nový, jedinečný portál se zaměřením na regionální gastronomické akce.  Je to průvodce při plánování volného času a cest za dobrou chutí a zábavou s jedinečnou databází gastronomických akcí z celé ČR a gastrorozcestníkem, který vám pomůže vyhledávat akce a události přesně podle vašeho gusta a efektivně plánovat

Co u nás najdete:

  • Kalendář akcí – Festivaly, slavnosti, trhy a jarmarky, degustace, vinobraní, kurzy vaření, veletrhy, a to v Čechách i na Moravě, s možností třídění podle typu akce a lokality
  • Možnost nechat si zasílat individuální pravidelný newsletter, sestavený podle zadaných kritérií
  • Gastronautův adresář – časopisy, televizní a rozhlasové pořady, zajímavé webové stránky o jídle a pití, ale i tipy, kde dobře nakoupit, kurzy vaření, vinotéky apod.
  • Články, rozhovory – informace o tom, co právě roste, co sklízet, co jíst, zajímavé zvyky, recepty, reportáže z akcí
  • Soutěže  
  • Nápady na dárky – gastrodárky, gastrodovolená, gastronomické zážitky
  • Pravidelně rozesíláme našim registrovaným uživatelům zpravodaj a mnohem více

Více na www.Gastronaut.cz.

   
16.09.2011 - Rodina - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme