Čtenářka Boros po dvou nočních napsala krátký příspěvek k dnešnímu tématu. Zamýšlí se nad pomíjivostí krásy a její subjektivitou. Souhlasíte s ní? Děkuji Vám Boros za Váš příspěvek.

Zrcadlo, zrcadlo, kdo je podle tebe nejkrásnější?

„Já jsem jen zrcadlo, které věrně odráží vizuální obraz. Skutečná krása vychází zevnitř a neprokazuje se zevnějškem. I člověk s tváří plnou vrásek, se zjizveným obličejem, znetvořeným tělem, ti všichni mohou být krásní. 

To, co dnes považujeme za vizuálně krásné, již zítra nemusí být pravda. Člověka nekrášlí tvář či tělo, ale jeho skutky. Ale ani tak ti neodpovím, protože nejen na fyzickou krásu, ale i na skutky téhož člověka, se každý dívá jinak- tedy i krása je subjektivní.

Chceš-li znát můj subjektivní názor právě dnes, pak věz, že nejkrásnější jsi ty, protože dneska slavíš narozeniny“.

Omlouvám se za krátký příspěvek, ale jsem po dvou nočních a nějak mi to nemyslí.

Boros


Dnešní téma dne zní : Kdo je podle vás nejkrásnější na světě široširém?

Své texty, úvahy, povídky, názory, fotky, videa, prostě vše, co se dle vás k tomuto tématu vztahuje, posílejte neprodleně a okamžitě na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

A já jednu z vás odměním. Překrásnou květinou doručenou až k vám domů. Ještě dnes!!! A pokud budete chtít v tom svém probudit osten žárlivosti, tak i s tajemným vzkazem… Aby i on věděl, kdo je opravdu na světě nejkrásnější…

Reklama