Co dáváte dětem jako dárek k Mikuláši? Kromě sladkostí, brambor či drobných hraček můžete dětem věnovat kvalitní pastelky a psací potřeby, které ocení zejména předškoláci nebo školáčci na prvním stupni. Naším tipem jsou produkty Stabilo, kvalitní psací pomůcky, které dítěti díky svému ergonomickému tvaru napomohou se správným úchopem tužky či pera.

Naším tipem jsou tyto psací pomůcky:

Ergonomicky tvarovaný roller STABILO EASYoriginal z produktové řady EasyErgonomics expert by neměl chybět v penálu žádného školáka. Vyrábí se v 10 veselých barevných kombinacích a každé z nich obsahuje políčko pro umístění jmenovky. Pero si tak dítě může doslova „podepsat” a neztratit.

STABILO EASYIdeálním společníkem pro předškoláky i děti školou povinné jsou trojhranné pastelky STABILO EASYcolors Trojhranný ergonomický design pastelek ideálně zapadne do dětské ruky a prohlubně přirozeně vedou prsty malých umělců ke správnému úchopu. Díky nim dítě nebude pastelku v ruce otáčet a všemožně ohýbat, ale naučí se základy správného úchopu, z nichž bude profitovat později ve škole profitovat. Úchopové plochy končí pod horním koncem pastelky, protože správná pastelka je taková, která se při držení opírá o prohlubeň dlaně mezi palcem a dalšími prsty.

sda

Grafitová tužka STABILO EASYgraph zaujme všechny děti svým výjimečným a netradičním vzhledem. Má trojhranný ergonomický design, díky kterému se pohodlně usadí v ruce malého školáka a prohlubně po celé své délce. Ty přivedou každý prst na jeho místo a dítě tak intuitivně drží tužku v ruce správně. Tím pádem na ni vyvíjí přirozený tlak, ruka je uvolněná a připravena i na intenzivní nacvičování písmenek a číslic, dokud nebudou perfektní. Tužku můžete pořídit ve variantě speciálně pro leváka s označením na konci žlutou barvou a písmenem L, s červeným označením a písmenem R je tužka určená pro praváka. Vychytávkou je štítek na tužce, který si dítě může podepsat a už ji nikdy neztratí.

STABILOErgonomický roller STABILO EASYoriginal metallic je moderní alternativou klasického plnicího pera pro všechny školáky od 6 a více let. Zahnutý roller zajímavého tvaru (vyvinut odborníky tak, aby těžiště přesně odpovídalo tvaru a velikosti dětské ruky) padne snadno do ruky a je skvělý pro uvolněné držení. Příjemná je i úchopová zóna z neklouzavého materiálu. Palec a ukazováček jednoduše zapadnou do ergonomicky vytvarovaných prohlubní. Díky tomu navedou každý prst na své místo a zajistí tak od samého začátku správný úchop. Kulička rolleru  lehce klouže po papíře, čímž zajistí plynulé a čisté psaní bez křečovitého držení pera, „škrábání“ či kaňky. Pro malé školáky je výhodou i velmi snadná výměna náplně, které jsou u pera hned tři navíc. S každou novou náplní přichází i nový hrot a proto nehrozí žádná inkoustová pohroma. Výhodou je i speciální varianta pro praváky a leváky. Pero pořídíte v modré, růžové, zlaté, žluté či zelené barvě.

axd\

Více na www.stabilo.cz

Reklama