Zdravé, krásné a bílé zuby jsou velmi důležité pro naše sebevědomí. Bělost zubů však ovlivňuje mnoho faktorů, mezi které patří také pití kávy, čaje, červeného vína nebo kouření. Důsledkem je nežádoucí zabarvení zubů, které v mnoha případech není možno odstranit běžnými bělicími pastami.

Vademecum S.O.S. White – efektivní a šetrný způsob bělení

Nová intenzivní bělicí kúra Vademecum S.O.S White v sobě spojuje účinnou zubní péči a bělicí účinek, jehož výsledkem jsou přirozeně bělejší zuby již po 7 dnech používání.  Díky profesionální čisticí složce, používané také zubními lékaři, účinně odstraňuje nežádoucí skvrny a zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Zároveň pomáhá chránit proti zubnímu kameni, odstraňovat zubní plak, pečovat o dásně a udržovat svěží dech. Neobsahuje peroxid, a je tak šetrná k Vašim zubům. Nová intenzivní bělicí kúra Vademecum S.O.S. White je určena všem, kteří si chtějí užít pocitu zářivě bílých zubů šetrnou a bezpečnou cestou. Speciálně doporučujeme konzumentům kávy, čaje, červeného vína a kuřákům.

Jak Vademecum S.O.S. White používat?

Pro perfektní bělicí výsledek si čistěte zuby dvakrát denně 3 minuty zubní kúrou Vademecum S.O.S White namísto běžné zubní pasty, a to po dobu jednoho týdne. Jednotýdenní bělicí kúru je možné opakovat 3x až 4x ročně. Jedno balení Vademecum S.O.S. White Vám postačí na jednu kúru.

Zubní pasty s bělicím účinkem

Z ostatní nabídky bělicích zubních past , které můžete používat například jako následnou péči po aplikaci bělicí kúry, můžeme doporučit zubní pasty Vademecum Express White 10 a Vademecum Natural White


Laboratorní testy potvrdily, že složení pasty Express White 10 odstraní ze zubů přirozeně vzniklé skvrny od čaje a první bělicí efekt se projeví již do deseti dnů. Zubní pasta obsahuje fluorid a výtažky z šalvějového a mátového oleje, které pomáhají udržet zuby a dásně zdravé.

 

Vademecum Natural White

Díky zubní pastě Vademecum Natural White s extrakty z šalvěje a heřmánku získají zuby šetrnou cestou přirozenou bělost.

 

Bělíte si zuby? Používáte zubní pasty s bělicím efektem či bělicí kúry? Jakou s nimi máte zkušenost a jaké pasty používáte? Podle čeho si tyto výrobky vybíráte? Je pro vás důležité složení zubní pasty? Napište nám o tom!

 

 

Reklama