Krásné řasy jsou ozdobou každé ženy. Poutají pozornost, přitahují pohled. Proto si také od nedávna ženy své řasy líčí, zdůrazňují je a prodlužují - pokud k tomu mají vhodné přípravky. Řasy jsou ale stejně jako vlasy závislé na růstu, hustotě a délce. Ne každý má takové řasy, jaké by chtěl. Některé ženy ale mají bohužel řasy krátké, řídké, rovné a jsou s nimi nespokojené. Proto spousta z nich hledá řasenky nebo jiné přípravky, aby jejich řasy lépe vypadaly, byly hustší a delší.

Zapojte se do diskuse na téma vaše řasy:

Jaká jsou témata diskuse?

  • Jaké jsou vaše řasy? Jaké byste chtěla mít?
  • Záleží vám na tom, aby byly husté a dlouhé?
  • Vyzkoušela jste někdy nalepovací řasy?
  • Obarvila jste si někdy řasy?
  • Stalo se vám někdy, že jste si řasy ostříhala?
  • Pokud nejste spokojena se svými řasami, co děláte proto, aby vypadaly lépe, podle vašich představ?

Napište nám o tom!

Renokin

Partnerem naší diskuse je přípravek Renokin Lash Lash na prodloužení řas! Chcete jej získat a vyzkoušet? Zapojte se do naší diskuse a napište nám o svých řasách a o zkušenostech s péčí o ně. Jedna z vás získá tento přípravek pro krásné řasy!

Renokin Lash Lash používá velmi vyspělou technologii nanokapslí a biomimetických peptidů, které dokážou řasy prodloužit, zahustit, dodat jmi pevnost a celkově zlepšit jejich kvalitu. Jedná se o permanentní prodloužení vlastních řas, aniž byste si museli přilepovat umělé řasy. Tento prodlužovač řas využívá novou technologii nanokapslí, takže se všechny účinné látky dostanou až ke kořenům řas a mohou tak podpořit jejich růst.
Boxík:
Nejste spokojené s hustotou a délkou vašich řas? Přála byste si je mít husté, pevné a delší, než máte? Pak jim pomožte ve zkvalitnění a vyzkoušejte Renokin Lash Lash na prodloužení řas!

 

Reklama