Bulvár

Co dělat, když venku prší? Sedněte si ke společenské hře

Když přestane být venku hezké počasí, nenechte se doma pohltit nudou. Sedněte si s rodinou a zahrajte si společenskou hru. Získáte nové vědomosti a pobavíte se.

AlbiObchodní strategie

Kupci, vítejte ve Velkém bazaru v Istanbulu! Zvolte správnou strategii,  využijte své pomocníky a získejte drahocenné rubíny dříve než vaši konkurenti!

Provádíte kupce a jeho čtyři pomocníky 16 lokalitami istanbulského bazaru. Na každé z nich můžete vykonat specifickou akci. Má to však háček... Abyste mohli na kterémkoli z těchto míst vykonat akci, potřebuje váš kupec pomoc pomocníka a musí ho na příslušném místě nechat. Abyste mohli tohoto pomocníka využít později, musí se váš kupec na toto místo vrátit a vyzvednout jej. Pečlivě tedy plánujte, aby se vám nestalo, že zůstanete bez pomocníků, pak byste nemohli nic dělat.

AlbiHry Mysli a spojuj!

Zábavná vzdělávací hra o vesmíru! Má Neptun více než 10 měsíců? Patří Pluto mezi trpasličí planety? Vyzkoušejte si Vaše znalosti astronomie! 

V této hře musíte k obrázkovým kartám zobrazující části sluneční soustavy přiřazovat správné karty jejich charakteristik. Kdo první odehraje svoje karty, vyhrává! Kromě znalostí budete potřebovat i trochu štěstí.

Honba za diamanty

AlbiUbongo je napínavá rodinná hra ve svižném tempu s vyváženým poměrem rychlosti a strategie. V samotném nitru černé Afriky jsou ukryty diamanty nedozírné ceny. Jen šamani místního kmene vědí, jak se k nim dostat. Podaří-li se Vám vyřešit hlavolamy, cesta k pokladům se otevře. Dobře se soustřeďte a buďte pohotoví, ať může zaznít Váš vítězný pokřik „Ubongo!“

Mysli na to, na co myslím já

Přesně o to jde ve hře Telepatie - snažte se myslet, jako vaši spoluhráči! Originální párty hra se slovy a obrázky, kterou  můžete hrát s rodinou i přáteli. 

AlbiHráči hrají ve dvojicích, vezmou si kartu a k danému slovu nebo obrázku každý skrytě napíše slova (asociace), která ho napadnou. Políčka na herním plánu určí kolik slov musíte vymyslet. Poté se zapsaná slova (asociace) porovnají a za každou shodu získává tým 1 bod. Ale pozor! Cestu k cíli vám ztíží či zjednoduší speciální pole Zeměkoule, Jdi zpět a Dvojnásobek bodů. Párty hra vhodná pro děti i dospělé. Užije si s ní spoustu zábavy celá rodina. Pokud zrovna nemáte více spoluhráčů, nabízíme i variantu pro dva hráče.

Detektivní hra od Sherlocka Holmese

AlbiSherlock Holmes si pro vás připravil případ zmizení badatele Henry Mortona v Londýně. Jednu stopu ze čtyř se na začátku případu dozvíte, ale přijdete i na ty zbývající dříve než ostatní detektivové? Naštěstí můžete ostatní mást falešnými stopami, ale pozor, i oni mohou klamat vás!

Lady Alice je detektivní hra plná dedukce, blafování a matoucích stop… Hra, která je pokaždé jiná a vždy vás překvapí. Vhodná pro detektivy začátečníky i pokročilé!

   
20.08.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [8] bobani [*]

  ubongo je dobré

  superkarma: 0 20.08.2015, 19:20:40
 2. [7] kozeluhova [*]

  Boros — #6 Vylepšené??? A přesně,takové Prší,to je vždy na dlohoSml59

  superkarma: 0 20.08.2015, 19:04:28
 3. [6] Boros [*]

  kozeluhova — #2 A což teprve vylepšené člověče!!!máme speciální prvidla. A když ne člobko, tak karty to jistí.

  1. na komentář reaguje kozeluhova — #7
  superkarma: 0 20.08.2015, 17:44:41
 4. [5] kikinous [*]

  Jsou super, jen kdyby nebyly tak drahé. Ale jednou za rok pod sromeček koupíme nějakou zajímavou hru Sml22

  superkarma: 0 20.08.2015, 14:51:29
 5. avatar
  [4] wtipna [*]

  U nás mají jednoznačně největší úspěch Osadníci z Katanu (+ rozšíření Námořníci), pak následuje Citadela, Bang, Kronika Panství, Set, Timeline, Labyrint, Dobble...a další. Sml30

  superkarma: 0 20.08.2015, 13:30:45
 6. avatar
  [3] RenataMor [*]

  většinou kupujeme pod stromeček

  superkarma: 0 20.08.2015, 11:12:54
 7. [2] kozeluhova [*]

  Já už se v těch nových společenských hrách ztrácím. Když nějakou náhodou s dětma zkusím, příjde mi to nějaké složité a nezáživné. Za mě - v jednoduchosti je krása - zlaté staré Člověče,nezlob se atd.

  1. na komentář reaguje Boros — #6
  superkarma: 0 20.08.2015, 09:56:21
 8. avatar
  [1] vodilulu [*]

  Ju detektivni - lady alice ta by mohla byt dobra na zimni dlouhé vecery

  superkarma: 0 20.08.2015, 06:58:07

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme