Mateřské mléko je přirozená potrava novorozence, která se plně přizpůsobuje potřebám dítěte. Pohodlí, klid, pomazlení se s miminkem a poskytnutí pocitu bezpečí vytvářejí během kojení jedinečné pouto mezi matkou a dítětem. Co ale dělat v případě, kdy dítěti není možné v daný okamžik kojení dopřát? Pomoc v tuto chvíli přináší ruční odsávačka mléka Philips AVENT Natural, jejíž výkonnost byla potvrzena mimo jiné i ziskem mezinárodního ocenění iF za design. Při odsávání se nemusíte předklánět a speciální masážní vložka hřejivě působí na pokožku. Tyto jedinečné vlastnosti vedou k podpoře přirozeného spuštění toku mléka a zvýšení účinnosti odsávání. 

Philips

Při odsávání mléka za pomoci manuální odsávačky Philips AVENT Natural s jedinečným designem můžete sedět rovně a nemusíte se předklánět. Pohodlné sezení a uvolnění při odsávání napomáhá přirozenému a snadnému toku mléka přímo do lahve. Součástí odsávačky Philips AVENT Natural je navíc speciální masážní vložka s klinicky ověřenou účinností. Její nová, sametově měkká struktura hřejivě působí na pokožku a zajišťuje příjemnou a jemnou stimulaci. Během odsávání napodobuje sání dítěte, což opět vede k podpoře přirozeného spuštění toku mléka a zvýšení účinnosti. Měkká masážní vložka je navržena tak, aby vyhovovala většině maminek.

aventOdsávačka mateřského mléka Philips AVENT Natural má kompaktní design a snadno se sestavuje. Je opatřena rukojetí ergonomického tvaru, která přináší pohodlné držení a plnou kontrolu nad odsáváním. Součástí balení odsávačky je 125 ml kojenecká lahvička a savička Natural ve tvaru prsu, která podporuje přirozené přisátí dítěte podobné jako při kojení a zjednodušuje tak přechod mezi kojením a krmením z lahve.

Odsávačka Philips AVENT Natural je plně kompatibilní s dalšími výrobky řady Philips AVENT, např. lahvemi a nádobami na skladování mléka. Díky malé velikosti a hmotnosti se bez problémů může stát součástí každého zavazadla a i doma zabere jen minimum místa.

Odsávačku mléka Philips AVENT Natural lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s potřebami pro nejmenší, stejně jako ve vybraných online obchodech. Její orientační maloobchodní cena je 1 417 Kč.

Reklama