Bulvár

Co dělají o dovolené hvězdy?


Hana Zagorová   s manželem Štefanem Margitou užívá volna ve španělské Malaze. V apartmá           s terasou a výhledem na moře vybírá skladby na nové album, které by mělo vyjít na podzim.
První skladba – Adieu – už boduje v hitparádě Česká 12 a napovídá, že album bude mít šansonový charakter. Po Španělsku slavný pár čeká USA, kde Štefan Margita získal angažmá v opeře San Francisco.Devítinásobná zlatá slavice se už  září z Ameriky vrátí za českým publikem, aby opět účinkovalav muzikálu Jack Rozparovač.


Eva Pilarová s manželem Janem Kolomazníkem chalupaří v Českém ráji. V červenci natočila zbrusu nové album, kterým ohlašuje návrat ke swingovému repertoáru. Lady swing, jak je fanoušky přezdívána, na podzim mimo jiné zazpívá s Pavlem Vítkem v káhirské Opeře a vystaví další autorské fotoobrazy, s nimiž nedávno slavila úspěch ve Vídni.

Jitka Zelenková po návratu z dovolené v Řecku začíná nahrávat vánoční album. Kolekci slavných písní zpěvačka se sametovým hlasem natočí se symfonickým tělesem a špičkovými hudebníky ve studiu West. Čeká ji vánoční turné s jazzovým triem a hostování v programu Heleny Vondráčkové, s nímž před časem obě zpěvačky sklidily velký úspěch.

Pavel Vítek po vydařené muzikálové sezóně a úspěchu na amerických filmových festivalech tráví léto na Karlštejně. Nahrál duet s Evou Pilarovou a se svým partnerem Janisem Sidovským právě dopisuje kulinářský cestopis, který vyjde na podzim. Kniha obsahuje dobrodružné zážitky z cest po jednatřiceti zemích a recepty lahůdek ze čtyř kontinentů. V září se jeden z nejobsazovanějších muzikálových herců vrací na jeviště do evergreenů Angelika, Bídníci a Miss Saigon.  Čekají ho také cesty po celém světě s dokumentem Michala Herze   „S důvěrou a láskou“, který si vyžádaly filmové přehlídky od Austrálie přes Španělsko a Irsko až po Brazílii   a Mexiko. Speciální prezentaci úspěšnému filmu připravuje také český festival Mezipatra.

Tisková zpráva J. Sidovský


 Koukám, že hvězdy se o dovolené neflákají, a pilně pracují na svých kariérách :-)
Co vy, milé ženy-in?

 

   
30.07.2007 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] arjev [*]

  Janecka: přeji pěkné počasí,dobrou náladu.Užij si!

  superkarma: 0 30.07.2007, 11:26:13
 2. avatar
  [1] Janecka [*]

  Já mám po dovolené.Čeká mě jen víkendové navštívení Švýcarska.

  superkarma: 0 30.07.2007, 10:28:35

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme