Vztahy

Co dělá po sexu čtenářka Ula?

Po sexu se dají dělat různé věci. Když čtenářka Ula nemohla otěhotnět, ležela ještě hodinu s nohami nahoře a doufala v zázrak. Více se dočtete v jejím příspěvku k dnešnímu tématu...

Téma dne zní: Co děláte po sexu?

Jak se s tímto témate vypořádala čtenářka Ula, to se dozvíte níže v jejím příspěvku. A mě by, Ulo, zajímalo, jestli to ležení s nohama nahoře mělo nějaký výsledek - prozradíte nám to v diskuzi?


Co dělám po sexu?

Nad touto otázkou jsem se musela usmát... někdy spím, někdy jím, někdy ještě jednou zhřeším, někdy praštím skoro se vším - myslím úklidem v domácnosti, někdy vstanu a jdu pryč, někdy si pustím nějaký kýč, manžel jde zas do práce - a to končí legrace.

Dneska se tomu už směju, ale když jsem dlouho nemohla otěhotnět, tak jsme spíše řešili kdy..., a to jsem potom třeba hodinu ležela s nohama nahoře a doufala, že se stane zázrak.

Ula

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. února 2011: Co děláte po sexu?

Máte, milé čtenářky, po milování nějaké zvláštní chutě? Nebo snad nějaký specifický rituál?

Napište mi o tom, co děláte po sexu, do zítřejšího tématu dne! Vyhrát můžete krásný dárek pro svého miláčka - totiž omlazující oční krém AVON QuadraFX Anti-Ageing (viz obrázek dole). Pokud chcete, aby měl váš příspěvek šanci na uveřejnění - a tedy i na výhru - ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Své texty zasílejte na redakční e-mailovou adresu, kterou najdete níže...

avon

   
22.02.2011 - Příběhy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] femme [*]

  bonda — #2  jj, Frantík má toho svého pindíka pěkně oblejskanýho Sml52  i já jsem mu ho přeleštila Sml26 naštěstí to bylo až po hysterektomii Sml24 Sml30

  superkarma: 0 22.02.2011, 14:20:22
 2. avatar
  [3] enka1 [*]

  bonda — #2 Známý tělocvičný prvek tzv svíčka je nejpohodlnějšíSml24

  superkarma: 0 22.02.2011, 12:26:34
 3. avatar
  [2] bonda [*]

  Ó jak tě chápu! Já jsem zase klečela s vystrčeným zadkem hodinu, aby všechno steklo do dělohy co měla divnou polohu, no děsná sranda. Taky pamatuji procedury měření bazální teploty a výdrž partnera do ovulace, a pak hop na to. O nějakém orgasmu nemohla být řeč. Taky si myslím, že mi pomohly Františkovy lázně, kde jsem si sáhla na Františka a byla jsem hned v tom (ne s františkem, ale s manželem)

  1. na komentář reaguje enka1 — #3
  2. na komentář reaguje femme — #4
  superkarma: 0 22.02.2011, 12:19:24
 4. [1] ula [*]

  No snažila jsem se dlouho a výsledek to nemělo. K otěhotnění mi pak pomohlo to, že jsem zhubla, využila možnosti měsíčního léčení v lázních, taky jsem byla na operaci krčních mandlí, taky jsem cvičili Mojžíšovou, jela se vyhřát do lázní a hlavně jsem to všechno už vzdala a psychika dělá svoje... ale to už jsem tady psala, ale chtěla jsem na to teď odpovědět.

  superkarma: 0 22.02.2011, 10:52:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme