Každý rok touto dobou si lámeme hlavu, čím na Vánoce potěšit maminku, sestru či kamarádku. Nejhorší je ale asi vybírat dárek pro chlapa. Máme pro vás čtyři stránky inspirace, co nadělit pod stromeček nejen ženám, ale i mužům.

  • Pro maminku

Vybrat vhodný dárek pro maminky je asi ten nejlehčí úkol. Přeci jen, jsou to ženy, které potěší cokoliv, co je od srdce. Právě jim ale vděčíme za vše, a to doslova. Neměly bychom na nich šetřit a pokud možno, snést jim i modré z nebe. Zaručeně maminkám uděláte radost anti-aging produkty, parfémy či něčím voňavým do koupele.


  • Pro ségru

V dětství nám sice lezla krkem, ale nyní je vše jinak. Je to naše nejlepší kamarádka, člověk, na kterého se můžeme vždy spolehnout. I jí proto obdarujte něčím pěkným. Je to žena, nešlápnete tedy vedle, pokud zvolíte dekorativní kosmetiku či něco voňavého.


  • Pro kamarádku

Známých může být hned několik, ale opravdových kamarádek je poskromnu. Na Vánoce proto nezapomínejte ani na ně. I maličkostí jim jistě uděláte velkou radost. Pokud si ovšem za svou lásku zaslouží víc, kupte jim to.


  • Pro něj

Čím obdarovat tatínka, manžela, přítele, bratra? Pro muže je výběr dárku snad tím nejtěžším úkolem. Pokud se bojíte experimentovat, sáhněte po pánské kosmetice. I oni se totiž chtějí líbit. Pokud znáte vkus svého drahého, můžete mu pořídit třeba náramek.

Čtěte také:

Reklama